• کد خبر : 14656

رئیس هیئت مدیره باشگاه روستوف روسیه گفت: ماموریت تیم روستوف در رقابت‌های باشگاهی اروپا به پایان رسیده است، اما این تیم هنوز هم شانس صعود دارد.

به گزارش "گفتمان"

 به نقل از خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، واسیلی گولوبف گفت: تیم روستوف تمایل  زیادی به پیروزی دارد و علاوه بر قدرت خط دفاعی در خط حمله نیز توانمند است. این مسئله به خوبی در پیروزی 4 بر صفر روستوف برابر اسپارتا پراگ جمهوری چک دیده شد.

گولوبف در ادامه با اشاره به اتمام ماموریت اروپایی تیم روستوف اظهار داشت: اگر بخواهیم واقعیت را در نظر بگیریم تیم روستوف به اهداف خود در اروپا رسید. این تیم بازی‌های دیدنی و جذابی را به نمایش گذاشت.

«ما هدفی را برای رسیدن به جام قهرمانی لیگ اروپا ترسیم نکرده بودیم»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: البته این روند هیجانی تیم روستوف را حفظ می‌کنیم و با حمایت هواداران هنوز هم شانس صعود داریم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه روستوف درباره آینده همکاری با قربان بردیف نیز گفت: مایلم که قربان بردیف به همکاری‌اش با تیم روستوف ادامه دهد. با او پیش از آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه ملاقات می‌کنم. قربان بردیف کارهای بسیار بزرگی برای باشگاه روستوف انجام داده است که نمی‌توانیم آنها را متوقف کنیم و باید توسعه یابند. مسئله مهم این است که او عاشق شهر روستوف است.

گولوبف در مورد مشکلات مالی روستوف و دستمزدهای معوقه یاران سردار آزمون تصریح کرد: باشگاه روستوف دستمزد یک ماه را به بازیکنان و کادر فنی بدهکار است، اما امیدوار هستیم تا تمامی مشکلات مالی را در آینده‌ بسیار نزدیک برطرف کنیم. ملاقات‌هایی را با سرمایه‌گذارانی که عاشق فوتبال هستند، پیش‌رو داریم.

تیم فوتبال روستوف روسیه سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد و دو هفته قبل نیز رضا شکاری، بازیکن 17 ساله ایرانی را به خدمت گرفت. سعید عزت‌اللهی، دیگر ملی‌پوش ایرانی تیم روستوف است که در نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه به صورت قرضی در تیم آنژی بازی خواهد کرد.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران