• کد خبر : 14657

محمد عباس‌زاده مهاجم نساجی و آقای گل لیگ‌ در دیدار با استقلال اهواز با تهدید به مرگ هواداران اهوازی روبه‌رو شد.

به گزارش "گفتمان"

مهاجم نساجی و بازیکن سابق پرسپولیس در رویارویی با اهوازی‌ها با پیراهن سرخ نساجی به زمین رفت که همین امر منجر شد از سوی هواداران خوزستانی از ابتدای مسابقه تا دقایق پایانی با توهین مواجه شود.
او درباره توهین‌های هواداران آبی‌ خوزستانی گفت: نمی‌دانم به چه دلیل هواداران استقلال از دقیقه یک تا 90 توهین‌های بد به خانواده‌ام کردند؟ شاید به دلیل پرسپولیسی بودنم! اما این بازی‌های لیگ یک است و بازی استقلال و پرسپولیس نبود که آنها اینطور رفتار کردند.
وی در ادامه در خصوص تهدید به مرگش در پایان بازی می‌‌گوید: با پایان بازی و رفتن به سمت رختکن یکی، دو تا از هواداران با چاقو به سمت من آمدند و تهدیدم کردند که به کمک هم‌تیمی‌هایم از دست آنها نجات پیدا کردم و به رختکن رفتم. پس از آن نزدیک به یکی، دو ساعت در رختکن حبس شدیم تا امنیت ایجاد شود و سوار اتوبوس شویم به سمت فرودگاه برویم که در زمان استقرارمان در اتوبوس باز هم هواداران استقلالی ما را با سنگ همراهی‌ کردند و خدا را شکر جان سالم به در بردیم.
عباس‌زاده در پایان افزود: به پرسپولیسی بودنم افتخار می‌کنم و حتی اگر با اسلحه هم تهدید شوم باز هم طرفدار پرسپولیس و نساجی خواهم ماند.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران