• کد خبر : 14659

درگیری لفظی بین رضاییان و علیپور در تمرین سرخپوشان منجر به اخراج این دو بازیکن از همراهی با تیم شد.

به گزارش "گفتمان"
 در جریان تمرینات روز گذشته پرسپولیس اتفاقی غیر اخلاقی بین دو بازیکن این تیم رخ داد؛ برخورد لفظی رامین رضاییان و علی علیپور در یک لحظه منجر به درگیری و اخلال در روند تمرین سرخپوشان شد. 
 
این بی انضباطی در نهایت به ضرر دو بازیکن خاطی تمام و باعث شد تا برانکو نام آنها را از لیست حضور در ترکیب تیم مقابل الوحده حذف و از همراهی با تیم محروم کند. 
 
علیپور در نهایت توانست پس از تاخیری چند ساعته راهی دبی شود اما رضاییان همچنان به دور از سرخپوشان به سر می برد. در این اوضاع و احوال اما آخرین پست اینستاگرامی رضاییان حال و هوایی از جنس پشیمانی و دلتنگی دارد، دلتنگی برای پرسپولیس و هوادارانش.
 
رامین رضاییان در اینستاگرامش نوشت:" سلام هوادار های همیشگی پرسپولیس که موفقیت تیم و تمام بازیکن هاش ارزوی همیشگیتونه و برای همه ما از ته دل نگران هستین.برای موضوع پیش اومده اول از همه بدون هیچ توضیحی از تک تکتون عذر خواهی میکنم.
به خاطر علاقه ی زیادی که به این تیم و موفقیتش دارم همیشه سعی میکنم با جدیت تو تمرین ها شرکت کنم.به خاطر فشار بالای تمرین ها و نگرانی های بازی فشار زیادی هست و گاهی بعضی رفتار ها و رفلکس ها رخ میده که شاید درست نباشه،دیروز اتفاقی افتاد که باعث جر و بحثی شد و مربی گفت از تمرین خارج بشین.منم به خاطر همین خارج شدم و به هتل رفتم.
هیچکس دوست نداره برای تیم محبوبش بازی نکنه و اگه اتفاقی افتاده صرفا برای این بوده که قبل بازی مصدوم نشم و نگرانیم از بازی فردا باعث شد همچین چیزی بشه.از تک تک شما عذرخواهی میکنم.از اقای برانکو ایوانکویچ و اقای باقری و تک تک اعضای کادر فنی عذر میخوام.بزرگی پرسپولیس ارزوی همه ماست....
از شماها خواهش میکنم انقدر زود قضاوت نکنید تو دوران فوتبالم اولین باری بوده که کنترل خودم رو از دست دادم .همیشه تو زندگیتون اگر کاری خواستید بکنید یا حرفی بزنید قبلش خودتان را جای اون شخص قرار بدید. "
 
 
رامین رضاییان عذر خواهی کرد+ اینستاپست

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران