• کد خبر : 16692

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از بروز دو حادثه در عصر و شامگاه پنج‌شنبه خبرداد و گفت: بر اثر این دو حاثه در مجموع ۹نفر راهی بیمارستان شدند.

به گزارش "گفتمان"

جلال ملکی با اشاره به اعلام حادثه تخریب داربست در بلوار فرحزادی در ساعت ۱۹:۴ بعدازظهر امروز به سازمان آتش‌نشانی گفت: پس از اعلام این حادثه  ۲ایستگاه از نیروهای آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

او ادامه داد: داربست یک ساختمان  ۵طبقه در حال ساخت روی ۵ دستگاه خودرویی که در نزدیکی این داربست توقف کرده بودند، ریخته شده بود.

ملکی با اشاره به مصدومیت یک زن جوان از ناحیه سرو صورت در این حادثه اظهار کرد: این خانم به عوامل اورژانس تحویل داده شد و داربست به کمک عوامل شهرداری جمع آوری و محل ایمن سازی شد و عملیات به پایان رسید.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به بروز حادثه دومین حادثه امشب عنوان کرد: ساعت ۲۰:۲۱ برخورد دو خودرو در مسیر غرب به شرق جاده خاوران نرسیده به خاور شهر به آتش نشانی اعلام و  ۲ایستگاه از نیروهای آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند

او افزود: در محل حادثه یک دستگاه مینی بوس بین شهری متعلق به قیام دشت با یک دستگاه خودروی پراید برخورد کرده و پس از برخورد با گاردریل‌های کنار جاده واژگون شده بود

ملکی با اشاره به مصدومیت ۳مرد و ۵زن در این حادثه اظهار کرد این افراد توسط نیروهای آتش نشانی از خودرو خارج و تحویل عوامل اورژانس شدند.

او افزود: با کمک جرثقیل خودرو مذکور به حالت اولیه بازگشت و محل تحویل عوامل راهور شد.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران