• کد خبر : 6336

کاپیتان تیم استقلال تصمیم گرفته علی رغم شرایط موجود در تیم محبوبش بماند.

به گزارش "گفتمان"

رحمتی تکلیفش با استقلال را روشن کرد

سیدمهدی رحمتی بعد از بازی با سپاهان به دلیل سوءتفاهمی که با یکی از مربیان  استقلال پیدا کرده بود از فرط ناراحتی و عصبانیت در فرودگاه اصفهان از منصوریان درخواست رضایتنامه کرد که خواسته او مورد موافقت علیرضا منصوریان قرار گرفت اما چند ساعت بعد وبا فروکشی کردن عصبانیت،او نظرش را عوض کرد و اعلام کرد هیچگونه قصد و تصمیمی برای ترک استقلال ندارد. 

در جلسه هفته گذشته منصوریان با افتخاری خبر حضور نام سیدمهدی رحمتی در لیست مازاد علیرضا منصوریان در همه رسانه ها پیچید اما باشگاه استقلال این خبر را تکذیب نکرد واعلام کرد همه چیز در نشست دوشنبه آینده یعنی فردا 13 دی ماه موضع رسمی خود را مشخص می کند.
با شروع تمرینات تیم استقلال رحمتی از بعدازظهر جمعه حضور فعالی در تمرینات آبی پوشان داشته و برخوردش با مربیان این تیم سرد به نظر نرسیده است و در آستانه جلسه عصر فردای مدیریت باشگاه استقلال با منصوریان برای اعلام لیست مازاد رحمتی پستی را در صفحه شخصی خود منتشر کرده که نشان می دهد او هیچگونه تصمیم و علاقه ای برای جدایی از استقلال ندارد. 
رحمتی که در این چند روز  حاضر نشده به صورت شفاف درباره تصمیمش صحبتی کند به نزدیکانش گفته قصد دارد با پیراهن استقلال با دنیای بازیگری وداع کند و طبق قراردادی که دارد در این تیم می ماند. به نظر می رسد حتی اگر منصوریان نام کاپیتان استقلال را در لیست مازاد قرار دهد او قراردادش را با این باشگاه فسخ نکرده و منتظر آینده می ماند. 

 

خبر فارسی

نظرات کاربران