• کد خبر : 7166

از باشگاه پرسپولیس خبر رسید بعد از پایان اردوی تیم ملی در دوبی و بازگشت ملی پوشان به ایران مدیریت باشگاه سریعا با سروش رفیعی وارد مذاکره رسمی و جدی خواهد شد. اعلام شده که این مذاکرات شنبه انجام خواهد شد.

به گزارش "گفتمان"

البته دور تازه دعواهای کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ می تواند روی این مذاکرات سایه ای سنگین انداخته و پرسپولیسی ها هم در مورد این مذاکرات دچار شک و تردید هایی هستند اما می خواهند روز شنبه تکلیف این پرونده را برای خودشان روشن کنند.

 

از سوی دیگر از اردوی تیم ملی خبر می رسد که رفیعی هم برای پیوستن به پرسپولیس حسابی دچار شک و تردید شده است. خبر دستگیری یکی از افراد متمول ورزش و شایعه این که فرد موردنظر حسین هدایتی است؛ کسی که قول هایی به سروش درباره پیوستن به پرسپولیس داده است.

 

پرسپولیسی‌ها امیدوار بودند که بعد از بازگشت تیم ملی از اردوی امارات و مذاکره با سروش رفیعی بتوانند بمب نقل وانتقالات را ترکانده و پای ستاره تراکتوری را به تهران بازکنند. انتشار عکس‌هایی قبل از سفر سروش به امارات امید هواداران را بیشتر هم کرد. حالا اما با انتشار این خبر اندک امید آنها برای جذب این ستاره و یا ترکاندن هر بمب دیگری در نقل و انتقالات نیم‌فصل به صفر نزدیک شده است.

 

جنگ اخیر کی روش با برانکو هم که حسابی دل سروش را برای پرسپولیسی شدن لرزانده است.

 

به‌راه افتادن این شایعات و اتفاقات بیش از همه تراکتورسازی را خوشحال می‌کند که می‌‌توانند راحت‌تر و با قیمت کمتری بازیکنشان را حفظ کنند.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران