• کد خبر : 9109

مرد شرور و همدستانش پس از ربودن مرد طلافروش و سرقت طلاها جسد وی را تکه تکه کردند

به گزارش "گفتمان"

 هنگامی که مأموران پلیس آگاهی تهران در جست‌وجوی یک طلافروش گمشده بودند، رفتگران در خیابان پیروزی حدود ساعت پنج صبح دوشنبه هنگام تخلیه سطل زباله با جسد مثله‌شده این مرد روبه‌رو شدند که در یک چادر سیاه برزنتی پیچیده و درون سطل آشغال رها شده بود.

محل جنایت

کارآگاهان در جریان بررسی‌ها دریافتند دزدان ناشناس به مغازه طلافروشی این مرد در بلوار ابوذر دستبرد زده‌اند و ضمن سرقت مقدار زیادی طلا و جواهر، دوربین مدار بسته مغازه را هم کنده و با خود برده‌اند و تمامی آثار و سرنخ‌های به جا مانده را هم نابودکرده‌اند.
اما یک ساعت پیش از پیدا شدن جسد تکه‌تکه طلافروش میانسال، شاهدی دیده بود که چه کسی این جسد پیچیده در برزنت سیاه را در داخل سطل زباله انداخته است. این فرد یکی از رفتگران شهرداری بود که به‌عنوان شاهد در اداره آگاهی به مأموران پلیس گفت: ساعت چهار صبح (دوشنبه) در فلکه اول مقداد خیابان را جارو می‌کردم که مرد جوانی صدایم زد و از من خواست کمکش کنم. بعد هم مغازه طلافروشی را نشانم داد و گفت یک مقدار آشغال و وسایل بدرد نخور در مغازه دارد که می‌خواهد آنها را بیرون بیاورد و داخل سطل آشغال بیندازد. من هم کمکش کردم. بعد مرد جوان از داخل یک خودرو، چادر برزنت سیاهی را بیرون آورد و به داخل همان مغازه رفت. پس از چند دقیقه صدایم زد و خواست به داخل مغازه بروم. در آن سحرگاه داخل مغازه چنان تاریک بود که به زحمت جلوی پاهایم را می‌دیدم. اما متوجه شدم داخل چادر چیزهایی ریخته و آن را طناب پیچ کرده. من و او دو سر چادر را گرفتیم، از مغازه بیرون آوردیم و داخل سطل زباله انداختیم بی‌آنکه بدانم جسد تکه‌تکه شده مردی در آن پیچیده شده است.

راز جنایت هولناک
رفتگر شهرداری ادامه داد: پس از انداختن چادر سیاه در سطل زباله، آن مرد جوان، کرکره مغازه را پایین کشید و بسرعت با همان ماشین دور شد.
تا اینکه یک ساعت بعد شنیدم همکاران هنگام تخلیه سطل زباله، چادر برزنتی را دیده‌‌اند و وقتی بازش کرده‌اند با جنازه تکه‌تکه مردی روبه‌رو شده‌اند.
مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران در پی تحقیق از این رفتگر، راهی مغازه طلافروشی شدند و ضمن بررسی‌ها روشن شد جنایت داخل همین مغازه اتفاق افتاده و دزدان پس‌ از کشتن مرد طلافروش و مثله کردن جسدش، ضمن جمع‌آوری طلا و جواهرات همه آثار به جا مانده از خود را از بین برده‌اند. این در حالی بود که عصر شنبه ۲۵ دی ‌امسال یکی از پسران مرد طلافروش به کلانتری سلیمانیه رفته و خبر از گم‌شدن پدرش داده بود.او به مأموران گفت: صبح شنبه پدرم به مغازه طلافروشی‌اش در بلوار ابوذر رفت و تا ظهر آنجا بود. اما پس از آن خبری از او نداریم.
پس از آن بود که کارآگاهان تحقیقات برای یافتن مرد طلافروش را آغاز کردند تا اینکه ساعت ۵ سحرگاه دوشنبه ۲۷ دی کارگران شهرداری جسدش را در داخل سطل زباله یافتند. در ادامه تحقیقات روشن شد که عامل جنایت یکی از افراد شرور منطقه است که چندی پیش از زندان آزاد شده بود. اکنون جست‌وجوهای پلیس برای دستگیری جنایتکار فراری ادامه دارد.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران