• کد خبر : 9174

شاید عجیب باشد اما بازیگران زن سرشناسی هستند که بوی عرقشان را به بوی دئودورانت ها و عطرها ترجیح میدهند. این سه بازیگر زن سرشناس هالیوودی از آن دسته آدم ها هستند که اعتقادی به استفاده از خوشبوکننده ها ندارند.

به گزارش "گفتمان"
 این سه بازیگر زن سرشناس هالیوودی از آن دسته آدم ها هستند که اعتقادی به استفاده از خوشبوکننده ها ندارند.
 

گوئینت پالترو

هالیوود

مراسم «مت گالا» 2013 را به یاد دارید؟ این ستاره برنده اسکار در مورد هوای خفه و گرم سالن بسیار شکایت داشت اما مطمئنا افرادی که در اطراف او بودند، شرایط بدتری داشتند. یکی از حاضرین در این مراسم در مصاحبه خود گفت: "گوئینت پالترو واقعا بوی تند و زننده ای می داد. من خودم دو نفرم را دیدم که هنگام رد شدن از کنار او بینی شان را از بوی بد تن اش گرفته بودند."

 

البته یکی از دوستان گوئینت پالترو در حمایت از او گفت: "گوئینت شنیده است که آلومینیوم سرطان زا است، به همین دلیل دئودورانت ها را که حاوی این ماده هستند، مصرف نمی کند. به اعتقاد او مصرف این مواد احتمال سرطان سینه را افزایش می دهد.» که البته انجمن سرطان آمریکا با این موضوع مخالفت کردند."

جولیا رابرتس

هالیوود

جولیا رابرتس در برنامه «اپرا» در سال 2008 اعلام کرد: "من هیچوقت از دئودورانت و صابون استفاده نمی کنم. من معمولا هر چند روز یک بار به حمام می روم چون که دوست ندارم آب را هدر دهم. من از بوی روغن طبیعی بدنم لذت می برم. من حتی موهایم را، به این دلیل که خیلی خشک است، به ندرت می شویم."

کامرون دیاز

هالیوود

کامرون دیاز در مورد بهداشت شخصی اش می گوید: "من اعتقادی به دئودورانت ها ندارم. آنها واقعا برای بدن مضرند. من حدود 20 سال است که از این مواد استفاده نکرده ام."

 

 

خبر فارسی

نظرات کاربران