• کد خبر : 192

نشناختن بازیکنان داخل زمین برای خیابانی و خیلی از گزارشگران تلویزیون ایران موضوع جدیدی نیست. حتی اگر تیم داخل زمین، پرسپولیسی باشد که بیشتر مردم عادی ایران هم تک تک بازیکنانش را به اسم، شماره و خصوصیات چهره می‌شناسند.

به گزارش "گفتمان" جواد خیابانی، عصرجمعه پس از گذراندن دوران نقاهت دوباره به تلویزیون برگشت تا بازی پرسپولیس و صنعت نفت را گزارش کند. فارغ از اشتباهات گاه و بیگاه، شروع او در این بازی 20 دقیقه طلایی بود.
 
شاهکار تازه خیابانی بعد از عمل جراحی
 
خیابانی چند بار، علیپور را محسن مسلمان خطاب کرد و حتی روی شماره 70 او تاکید می‌کرد. روی یک صحنه، مسلمان برای پرسپولیس موقعیت ساخت و علیپور آن را از دست داد. این بار خیابانی، با حرارت بیشتری علیپور را به عنوان سازنده و مسلمان را مهاجمی که موقعیت از دست داد معرفی کرد. حتی زمانی که دوربین روی صورت علیپور رفته بود و حسرت خوردنش را نشان می‌داد، خیابانی مسلمان را بخاطر از دست دادن بهترین موقعیت سرخپوشان شماتت کرد!
 
بعد از دقایقی، خیابانی توضیح داد در این اشتباهات مقصر نبود و در لیستی که مسئولان ورزشگاه به او داده‌اند، علیپور شماره 77 و مسلمان، شماره 70 ثبت شده‌اند. 
حتی اگر این بهانه درست باشد که بسیار بعید به نظر می رسد، خیابانی استاندارد جدیدی از گزارشگری تعریف کرده است. 
استانداردی که هر فردی، با هر سطح اطلاعاتی می‌تواند مهمترین بازی‌های لیگ را از روی لیست چاپی گزارش کند و حتی نیاز نیست در نمای بسته، ستاره‌های پرطرفدارترین تیم ایران را بشناسد!

 

نظرات کاربران