• کد خبر : 12812

همدان - جمعی از فعالان فرهنگی استان همدان در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی، از عنایت وافر ایشان به مردم این خطه تشکر و قدردانی به عمل آورده و به فرمان رهبری لبیک گفتند.

به گزارش "گفتمان"

جمعی از فعالان فرهنگی استان همدان در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی، از عنایت وافر ایشان به مردم این خطه تشکر و قدردانی به عمل آورده و به فرمان رهبری لبیک گفتند

متن نامه بدین شرح است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (دامت برکاته)

با سلام و تحیات وافره

دهه فجر و ۲۲ بهمن سرآغاز مکرری است تا هر ساله مردم ایران، پایبندی خود به انقلاب و نظام اسلامی را فریاد بزنند. اما ۲۲ بهمن امسال برای ما «بچه‌های همدان» رنگ و بوی دیگری دارد. به واقع باید تاریخ همدان را از نو نوشت. عنایت حضرتعالی به همدان در تقریظ‌های گرانقدرتان بر چهار کتاب از چهار قهرمان عرصه جهاد و شهادت این خطه و به قلم دو رزمنده‌ فرهنگی همدان، مسئولیت ما را بیشتر و عزم و همتمان را برای جان‌فشانی در راه انقلاب و اسلام راسخ‌تر کرده است.

رزمندگان و حماسه‌آفرینان دیروز در جبهه‌های غرب و جنوب و مدافعان امروز در جنگ سخت و نرم، ستارگان اقبال این خطه هستند. قدر آنها را می‌دانیم و به تأسی از آن دلیران بی‌ادعا، در راه انقلاب و اسلام و در جبهه‌های نبرد فرهنگی، اقتصادی، علمی، اجتماعی و خدمت‌رسانی، با عشق و صفا و اخلاص می‌رزمیم و جانمان را می‌دهیم تا لحظه‌ای لبخند جانشین امام عصر (عج) را هدیه بگیریم!

نام انصارالحسین(ع) به حق برازنده‌ مردمی است که در راه انقلاب اسلامی از همه هستی خود بگذرند و برای استقلال، عزت، عدالت، آزادگی و تعالی جامعه اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکنند. به مدد خدای یکتا و عنایت رهبر عزیزمان امید آن داریم تا با بهره گیری از همت و تلاش مضاعف، شایسته‌ این مقام باشیم و خود را قربانی راه امام حسین(ع) کنیم.

امام عزیز!

زبان ما از قدردانی نسبت به لطف و عنایت شما قاصر است، آنچه که از دست ما بر می‌آید آن است که عرضه بداریم از هیچ فداکاری‌ برای انقلاب و اسلام دریغ نخواهیم کرد.

در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم

لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی

 

جمعی از فعالان فرهنگی استان همدان

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران