• کد خبر : 16632

مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران گفت: وانت بارها برای نهایی کردن ثبت نام طرح ترافیک خود تا روز 30 اسفند 95 فرصت خواهند داشت.

به گزارش "گفتمان"
 مصطفی قنبرنژاد مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران، اظهار داشت: خودروهای وانت بار پلاک عمومی و پلاک سفید که تاکنون موفق به ثبت نام در سامانه طرح ترافیک نشده اند، تا پایان 30 اسفند ماه مهلت دارند نسبت به ثبت نام خود در سامانه حمل و نقل بار و کالا (بارانه) و سپس ثبت درخواست طرح ترافیک خود اقدام کنند.

به گفته وی تاکنون بیش از 4 هزار خودروی وانت بار پلاک عمومی و یک هزار خوروی وانت بار پلاک سفید که در سال 95 نیز مجوز ورود به محدوده داشتند در سامانه ثبت نام کرده و تایید درخواستشان از طریق پیامک به آنها ارسال شده است.
 
قنبرنژاد با بیان اینکه پذیرفته شدگان دریافت آرم طرح ترافیک تا 15 فروردین ماه مهلت دارند مدارک خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر تحویل دهند، گفت: با توجه به اینکه فرایند دریافت آرم طرح ترافیک96خبرنگاران به تازگی اغاز شده و طی هفته جاری پیامک تایید خبرنگاران سهمیه بگیر ارسال می شود، مهلت تعیین شده تحویل مدارک برای خبرنگاران تا پایان فروردین ماه 95 مقرر شده است.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران