• کد خبر : 16666

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با اشاره به ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در محورهای خروجی شهر تهران از یک‌طرفه شدن جاده چالوس از ظهر امروز خبر داد.

به گزارش "گفتمان"
سرهنگ نادر رحمانی در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در صبح روز پنجشنبه اظهار داشت: براساس اطلاعات دریافتی تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس در جاده‌های کشور در حال حاضر شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و پرحجم در خروجی‌های شهر تهران هستیم که این حجم تردد نسبت به مدت مشابه سال قبل بیشتر بوده و تردد در این معابر با کندی بیشتری انجام می‌شود.
 
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ادامه داد: در حال حاضر در آزادراه تهران ــ کرج، کرج ــ قزوین، قم و محورهای مواصلاتی هراز ، چالوس، فیروزکوه و همچنین محورهای تهران به سمنان و سمنان به مشهد ترافیک به‌صورت نیمه‌سنگین و پرحجم گزارش شده است.
 
وی با بیان اینکه ترافیک عوارضی ساوه به‌سمت تهران در ورودی پایتخت تهران نیز سنگین است، افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد در محور کرج به چالوس از ساعت 15 امروز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج بسته می‌شود و تردد در این مسیر به‌صورت یک‌طرفه ادامه خواهد یافت.
 
سرهنگ رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: در صورتی که حجم تردد در این محور به‌گونه‌ای باشد که نیاز به محدودیت نداشته باشد قطعاً این تغییر برنامه به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران