• کد خبر : 22218

سیده حمیده زرآبادی، نماینده قزوین، البرز و آبیک معتقد است مردم آمادگی پذیرش زنان را در تمام حوزه‌های کشور دارند ولی مسئولین خیلی آماده این موضوع نیستند.

به گزارش "گفتمان"
سیده حمیده زرآبادی، نماینده قزوین، البرز و آبیک معتقد است مردم آمادگی پذیرش زنان را در تمام حوزه‌های کشور دارند ولی مسئولین خیلی آماده این موضوع نیستند. وی می‌گوید به طور مثال اگر به انتخابات مجلس دهم در برخی حوزه‌ها نگاه کنید می‌بینید که مردم به خانم‌ها اقبال نشان دادند ولی وقتی همین خانم‌ها در مجلس حضور پیدا کردند، نماینده‌ها برای واگذاری مسئولیت‌ها به آن‌ها رای ندادند.
 
سیده حمیده زرآبادی، یکی از نمایندگان جوانی است که تنها با اختلاف 52 رای نسبت به نفر اول حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک وارد مجلس شورای اسلامی شد. وی نوه آیت الله سیدجلیل زرآبادی فرزند آیت الله سیدموسی زرآبادی است و بی‌تردید این عقبه خانوادگی یکی از عمده دلایلی بود که در انتخابات اسفند 94 موفقیت‌اش را برای حضور در بهارستان تضمین کرد. هرچند عده‌ای نگران عدم سابقه سیاسی او بودند ولی این نماینده جوان خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد شایستگی‌های خود را به اثبات رساند بطوری که از زرآبادی به عنوان یکی از نمایندگان صاحب‌نظر مجلس دهم یاد می‌کنند.
 
سیده حمیده زرآبادی، نماینده اصلاح طلب مجلس دهم در گفت‎وگو با رویداد۲۴ می‌گوید:«با اطلاعاتی که دارم تصور می‌کنم به زودی تلگرام فیلتر می‌شود. اتفاقاً اگر این تصمیم گرفته شود و این شبکه اجتماعی فیلتر شود وضع بدتر از این خواهد شد زیرا افراد روی به نصب فیلترشکن می‌آورند و برخی که عموماً نوجوان و جوان هستند به تبع استفاده از فیلترشکن به حوزه‌های نامناسب دیگر هم ورود پیدا می‌کنند که بی‌تردید این اتفاق، آسیب‌های اجتماعی را چندبرابر خواهد کرد.»

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران