• کد خبر : 2989

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان:

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از آمادگی این شرکت برای عرضه مرغ منجمد و گوشت قرمز به منظور تنظیم قیمت ها در بازار استان خبر داد.

به گزارش "گفتمان" هادی سلامات در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به جلسه تنظیم بازار که روز گذشته برگزار شد، اظهار کرد:‌ در این جلسه آمادگی خود را برای عرضه‌ هر کیلوگرم مرغ منجمد با قیمت مصرف کننده حداکثر 5600 تومان اعلام کردیم. همچنین به هر میزان که گوشت قرمز نیاز باشد، در سردخانه های این شرکت وجود دارد و مشکلی برای تامین نیاز استان وجود ندارد.

وی با اشاره به افزایش قیمت مرغ کشتار روز در روزهای اخیر افزود: ‌افزایش قیمت مرغ در روزهای گذشته مقطعی بوده و اکنون نیز این قیمت رو به کاهش است و در این زمینه به هر میزان که نیاز باشد مرغ منجمد در استان توزیع خواهیم کرد.

سلامات تصریح کرد: مرغ های منجمد شرکت پشتیبانی امور دام جزء بهترین نمونه‌های مرغ منجمد و دارای تاییدیه دامپزشکی هستند.

وی بیان کرد: همچنین ‌در جلسه تنظیم بازار، آمادگی خود را برای واردات گوشت قرمز اعلام کردیم تا این محصول حداکثر با قیمت هرکیلوگرم 23 هزار تومان به دست مصرف کننده برسد.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان خاطرنشان کرد: در سردخانه‌های شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گوشت قرمز و مرغ منجمد به میزان کافی وجود دارد و به همین میزان نیز در حال وارد شدن به استان است و استان به هر میزان که مرغ منجمد و گوشت قرمز نیاز داشته باشد، را تامین خواهیم کرد.

 

نظرات کاربران