• کد خبر : 12814

دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در افتتاحیه دفتر مرکزی منطقه گلستان این حزب گفت: برجام و طرح تحول سلامت 2 دستاورد خوب دولت یازدهم در جهت رفاه مردم بوده است.

به گزارش "گفتمان"

 علی شکوری راد روز پنجشنبه در آیین گشایش دفتر حزب اتحاد ملت ایران در استان گلستان به مرکزیت شهرستان گرگان افزود: انتخاب روحانی دستاورد بینش و رای مردم بود و باعث گشایش های خوبی در عرصه سیاسی و اجتماعی شد و این موفقیت نتیجه انتخاب آگاهانه ملت بود.
وی همچنین گفت: روحانی تمایل به کار و دست آوردهای بیشتری دارد اما وجود نیروها و مدیران دولت گذشته در وزارتخانه ها و سازمان ها توان وی را کاهش داده و همین افراد باعث عقب ماندگی برخی استان ها شده اند.
وی اظهار داشت: در سال 92 می دانستیم باید دولتی روی کار بیاید که طی 2 دوره آواربرداری های گذشته را انجام دهد تا به سازندگی واقعی برسیم و در این ارتباط دولت یازدهم تا حدودی موفق بوده است ضمن اینکه یکی از برنامه های دولت نجات کشور از سقوط بود که در این خصوص هم موفق عمل کرد.
شکوری راد گفت: بیمه همگانی طرح دولت سازندگی بود که در دولت اعتدال با زیر پوشش قرار دادن جمعیت زیادی از کشور با عنوان بیمه سلامت این هدف محقق شد.
دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران با بیان اینکه در مجموع کارنامه دولت قابل قبول است؛ افزود: معتقدیم این دولت باید به عملکرد موفق خود ادامه دهد هر چند مطالبات مردم از دولت آینده بیشتر از امروز خواهد بود.
شکوری راد در خصوص حضور مجدد روحانی در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهوری تصمیمش را برای حضور مجدد گرفته و از آنجا که مقام معظم رهبری اعلام کرده اند می توانند بخوبی با این دولت کار کنند انگیزه حضور روحانی بیشتر شده است.
وی با اشاره به روی کار آمدن رئیس جمهوری جدید آمریکا گفت: هنوز زود است بخواهیم نظر دهیم که با چه پدیده ای مواجهیم و باید منتظر ماند تا نتیجه کارها و برنامه های ترامپ مشخص شود هرچند ظرفیت لازم برای مهار کارها و تحرکات تند و جنجالی وی در درون ایالات متحده وجود دارد.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران