• کد خبر : 13569

یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: برای این دوره از انتخابات شوراها افکار عمومی حامی حضور متخصصین و عالمان عرصه مدیریت شهری خواهد بود.

به گزارش "گفتمان"

کمال‌الدین پیرموذن با بیان اینکه تمدن امروز، تمدن شهری است، اظهار کرد: افکار عمومی در این دوره از انتخابات شوراها حامی افرادی است که در عصر پیچیدگی‌ امورات شهری به مسائل مدیریت شهری اشراف داشته باشد و به چهره‌های شناخته شده در عرصه‌های دیگر از جمله عرصه‌های هنری و ورزشی که تخصصی در این زمینه ندارند، بها نمی‌دهد.

وی افزود: در شرایطی که از مدیریت واحد شهری بی‌بهره هستیم و با توجه به مشکلات مطرح عرصه مدیریت شهری از جمله موازی‌کاری، سوء مدیریت و عدم همکاری میان بخشی و ...، توجه به حضور افراد متخصص در شوراها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه حوادث ناگوار شهری و به خصوص کلان‌شهرها، ضرورت حضور افراد آگاه به علم مدیریت شهری و اصول شهرسازی را در شوراها دو چندان کرده است،‌ تصریح کرد: بی‌خبری و ناآگاهی از مدیریت واحد شهری آثار زیان‌باری به کشور و به خصوص پایتخت را باعث شده است.

پیرموذن خاطرنشان کرد: امیدواریم برای این دوره از انتخابات شوراها ژنرال‌های عرصه مدیریت شهری و علم شهرسازی وارد عرصه رقابت شوند.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران