• کد خبر : 13597

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با استیضاح وزیر راه و شهرسازی مخالفت کرد و گفت: عملکرد آقای آخوندی با توجه به مشکلات و تحریم ها مثبت بوده و نمره قبولی می گیرد.

به گزارش "گفتمان"

محسن بیگلری این استیضاح را به صلاح کشور ندانست و افزود: با توجه به این که تنها چند ماه به پایان دولت باقی مانده است، استیضاح وزیر راه و شهرسازی اصلا به نفع کشور نیست زیرا پس از استیضاح باید این وزارتخانه عریض و طویل توسط سرپرست اداره شود.
وی ادامه داد: مجلس دهم مجلسی منطقی است و بعید می دانم که با توجه به منطقی بودن نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استیضاح رای بیاورد.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ما باید بسنجیم که آقای آخوندی با توجه به مشکلات و تحریم هایی که وجود داشته چگونه کار کرده است؟ از نظر من با توجه به این مشکلات، عملکرد آقای آخوندی مثبت بوده و نمره قبولی می گیرد.
بیگلری ادامه داد: اگر احساس می کنیم که این وزارتخانه در برخی حوزه ها مشکل دارد باید در درون این وزارتخانه مشکل را حل کنیم. راه حل آن تغییر وزیر راه و شهرسازی نیست.
استیضاح وزیر راه و شهرسازی سه شنبه گذشته در 12 محور در مجلس اعلام وصول شد و بنا شد که جلسه استیضاح وزیر فردا یکشنبه برگزار شود.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران