• کد خبر : 14223

نایب رئیس مجلس با بیان این بنده هیچ تصمیمی برای کاندیداتوری ندارم، اظهار داشت: بنده می‌گویم فعلا نمی‌آیم زیرا قصد کاندیداتوری ندارم.

به گزارش "گفتمان"

مسعود پزشکیان در حاشیه پانزدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری که صبح امروز در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به ادعای خبرنگاری مبنی بر اینکه برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب از شما و آقای مطهری به عنوان ضربه‌گیران آقای روحانی نام برده‌اند، نظر شما در این باره چیست؟ گفت: در دروازه را می‌توان بست ولی زبان مردم را خیر. خیلی حرف‌ها را چه اصلاح‌طلب و چه غیر اصلاح‌طلب به غلط اشاعه می‌‌دهند. 

او با بیان این بنده هیچ تصمیمی برای کاندیداتوری ندارم، اظهار داشت: بنده اگر قصد داشتم این کار را انجام دهم تاکنون کارهایی را انجام می‌دادم. آیا تاکنون مشاهده کرده‌اید که بنده کاری را انجام دهم؟ بنده می‌گویم فعلا نمی‌آیم زیرا قصد کاندیداتوری ندارم.

نایب رئیس مجلس در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه سخنان امروز شما بوی انتخابات می‌داد؟ تصریح کرد: بنده معتقد به اجرای عدالت هستم زیرا پیامبران نیز برای اجرای عدالت آمده‌اند. ما اگر در کشور عدالت را پیاده کنیم ماندنی هستیم و انقلاب کرده‌ایم که عدالت پیاده شود نه برای اینکه بنده بخورم یا فرد دیگری.

پزشکیان عدالت را گمشده امروز جامعه دانست و خاطرنشان کرد: احزاب و جریانات برای خود کار می‌کنند و زمانی که چپ روی کار می‌آید به طیف خود نگاه می‌کند و زمانی هم که راست به روی کار می‌آید. داستان همین‌گونه است این در حالی است که همه باید دیده شوند. 

او در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا دولت یازدهم توانسته به معنای واقعی اعتدال را در جامعه پیاده کند؟ ابراز داشت: این دولت مقداری توانسته اعتدال را در جامعه محقق کند بالاخره برجام یکی از اقدامات صورت گرفته توسط این دولت است.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران