• کد خبر : 14648

عضو فراکسیون امید گفت: باید ببینم جریان اصلاحات به عنوان یک جریان بزرگ سیاسی می‌خواهد صرفاً تا درب پاستور فعال باشد یا داخل آن نیز برویم.

به گزارش "گفتمان"

رضا انصاری در همایش «حماسه امید» با اشاره به گرامیداشت سالگرد هفت اسفندماه گفت: نکته اول این است که اگر ما در گام نخست در انتخابات ریاست‌جمهوری و در گام دوم نیز در انتخابات مجلس به موفقیت رسیدیم، باید ببینیم رمز توفیق چه بوده است.

او گفت: به نظر می‌رسد رمز اصلی پیروزی انسجام و اتحاد بوده و شایسته است بر این رمز موفقیت پافشاری کنیم.

نماینده مردم داراب در مجلس با اشاره این‌که جریان اصلاحات باید چه رویکردی در پیش بگیرد، گفت: به نظرم لازم است اصلاح‌طلبان یک کاندیدای احتیاطی کنار روحانی داشته باشیم و نکته دیگر اینکه باید ببینم جریان اصلاحات به عنوان یک جریان بزرگ سیاسی می‌خواهد صرفاً تا درب پاستور فعال باشد یا داخل آن نیز برویم.

او گفت: اگر پاسخ روحانی این است که اصلاح‌طلبان را صرفاً تا درب پاستور می‌خواهد اشکالی ندارد و ما این کار را برای روحانی انجام می‌دهیم اما به نظر می‌رسد شیوه دوم مبنی بر این‌که علاوه بر درب پاستور پس از آن از ظرفیت اصلاح‌طلبان استفاده شود، شیوه بهتری است.

عضو فراکسیون امید گفت: متاسفانه نوع برخورد دولتمردان با فراکسیون امید متناسب با ظرفیت این فراکسیون نبوده و انتظار داریم این رفتار متناسب با ظرفیت فراکسیون امید باشد. در رای‌اعتماد سه وزیر پیشنهادی افرادی در دفتر آقای واعظی بودند که برای هر سه وزیر نگران بودند اما فراکسیون امید خالصانه به صحنه آمد و خود را نشان داد.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران