• کد خبر : 14695

عضو شورای شهر تهران گفت: نباید از امکانات شهری در راستای اقدامات یک حزب استفاده شود. گویا پروژه آب‌بندی تونل توحید شکست خورده و رویمان نمی‌شود که به مردم این موضوع را اعلام کنیم.

به گزارش "گفتمان"

 محمدمهدی تندگویان صبح امروز در تذکر پیش از دستور در سیصد و سی‌وچهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران با بیان اینکه به ایام انتخابات نزدیک می‌شویم و نباید هیچ حزبی از امکانات حزبی در راستای تبلیغات حزبش استفاده کند، گفت: با اینکه معتقدیم رونق احزاب به پرشورشدن انتخابات کمک می‌کند، اما ای کاش همایش سیاسی و انتخاباتی اخیر یک حزب در شهر آفتاب برگزار نمی‌شد.

وی با بیان اینکه 10 ماه است که در مورد رونق نمایشگاهی شهر آفتاب تذکر می‌دهیم، تصریح کرد: نباید از امکانات شهری در راستای اقدامات یک حزب استفاده شود.

گویا پروژه آب‌بندی تونل توحید شکست خورده و رویمان نمی‌شود که به مردم این موضوع را اعلام کنیم.

نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در بخش دیگری از تذکر خود با بیان اینکه ریزش آب از تونل توحید از سال 88 در دستور کار قرار دارد، گفت: شهرداری ابتدای امسال اعلام کرد که با قرارداد 3 میلیارد تومانی آب‌بندی را تا پایان شهریور انجام می‌دهد اما بعد از مدتی این عدد به 6 میلیارد، 9 میلیارد و سرانجام معاون مربوطه اعلام کرده است که تا پایان سال آب‌بندی تونل توحید را با 12 میلیارد تومان به اتمام می‌رساند و این چه مدل پیمانکاری است که شاهد افزایش 4 برابری بها هستیم و هیچ کجای دنیا این مدل پیمانکاری قابل پذیرش نیست.

تندگویان افزود: گویا پروژه آب‌بندی تونل توحید شکست خورده و رویمان نمی‌شود که به مردم این موضوع را اعلام کنیم.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران