• کد خبر : 14844

دبیرکل حزب اسلامی کار با بیان اینکه اساس شورای سیاست ‌گذاری اصلاح‌طلبان برای انتخابات سال ۹۶ برنامه است، گفت: می‌خواهیم رفتار مسالمت‌آمیز و همبستگی ملی را در انتخابات آتی ترویج کنیم.

به گزارش "گفتمان"

 حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار عصر امروز (چهارشنبه) در نشست تخصصی نقش شورای شهر در اداره شهر که به همت زنان این حزب برگزار شده اظهار داشت: شرایط فعلی مطلوب نیست و آمار و ارقام به ما می‌گوید باید تلاش بیشتری شود.

وی افزود: جامعه باید به سمت تغیییر و شرایط بهتر حرکت کند؛ چراکه همه انسان‌های امیدوار به دنبال تغییر و تحول هستند.

کمالی با اشاره به مشکلات شهر تهران خاطرنشان کرد: اگر شما ساعت 6 عصر به میدان شوش بروید جمعیت زیادی از معتادان را می‌بینید که متأسفانه هنوز اعتیاد جرم شناخته می‌شود و بیمار بودن آنها رسمیت نیافته است.

دبیرکل حزب اسلامی کار با تأکید بر اینکه باید در کارهای شهری اولویت وجود داشته باشد، گفت: امروز پسماندها و نحوه برخورد با آنها عجیب و غریب است. بنابراین نیازمند هوشیاری و بیداری اجتماعی هستیم.

وی با اشاره به پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تأکید کرد: باید انتخابات را به سمت یک انتخابات برنامه‌ای ببریم و مردم باید به برنامه نامزدها رأی دهند و در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیز اساس برنامه است.

کمالی تأکید کرد: ما در انتخابات سال آینده می‌خواهیم اختلافات، پرخاشگری‌ها و بداخلاقی‌ها را فاکتور بگیریم و رفتار مسالمت‌آمیز و همبستگی ملی را ترویج دهیم.

رئیس کمیته تدوین سیاست‌های شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: ما نمی‌خواهیم از تهران برای استان‌ها و شهرستان‌ها تصمیم‌گیری کنیم، بلکه این استان‌ها هستند که برای انتخابات تصمیم‌گیری می‌کنند و شورای سیاست‌گذاری اصلاحات فقط نظارت خواهد کرد.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران