• کد خبر : 1510

این اقدام مبارک بیانگر گشایش افق های تازه در عرصه سیاست ورزی و بهره گیری و نهادینه شدن خرد جمعی برای دستیابی به پیشرفت و آبادانی و توسعه پایدار خواهد بود.

به گزارش "گفتمان" متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

خداوند را شاکر و سپاسگذاریم که پس از مدتها تلاش جمعی از ایثارگران اصلاح طلب به ثمر نشست و مجوز آغاز فعالیت این حزب توسط کمیسیون ماده 10 احزاب صادر گردید.

هیأت موسس این حزب از دولت محترم تدبیر و امید، مجلس محترم، وزارت کشور و اعضای کمیسیون ماده 10 احزاب کمال تشکر را دارد. این اقدام مبارک بیانگر گشایش افق های تازه در عرصه سیاست ورزی و بهره گیری و نهادینه شدن خرد جمعی برای دستیابی به پیشرفت و آبادانی  و توسعه پایدار خواهد بود.

تلاش این حزب (که در آینده نزدیک با همکاری و همفکری ایثارگران عرصه های مختلف مقدمات تشکیل کنگره سراسری آن فراهم خواهد آمد)، بهره گیری از ظرفیت عظیمی است که با تفکر و منش ایثار و فداکاری که  در لایحه های عمیق جامعه ما وجود دارد اما برای تبلور عینی و همه جانبه آن نیازمند به زیرساخت‌های سیاسی، فرهنگی و بسترهای و سازکارهای متناسب حقوقی است این مجموع با تاکید بر تفکر و منش حیات بخش ایثارگری در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی و التزام به کلیه اصول قانون اساسی به مثابه میثاق ملی، تلاش خود را آغاز خواهد کرد. پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی کشور و تحقق جامعه آباد و آزاد مبتنی بر روشنگری و آگاه بخشی دینی و ملی بر پایه بنیان های پذیرفته شده علمی و مشی اصلاح طلبانه و عاری از تحجر، نفاق و استبداد و بهره گیری حداکثری از ظرفیت آحاد ملت و ایثارگران عرصه های مختلف، احزاب و تشکل های مردم نهاد از اصول بنیادین این حزب محسوب می‌شوند.


 

خبر فارسی

نظرات کاربران