• کد خبر : 17190

سومین روز ثبت‌نام انتخابات؛

در سومین روز از ثبت‌نام پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران، نماینده سابق مجلس، یکی از مجریان رسانه ملی، فرزند وزیر ورزش و یکی از داوران مطرح فوتبال اقدام به نام‌نویسی کردند.

به گزارش "گفتمان"

سومین روز از ثبت‌نام نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران از ساعت هشت صبح در محل فرمانداری تهران آغاز شد.

۱۰:۳۲؛نام‌نویسی محمدمهدی تندگویان

محمدمهدی تندگویان از اعضای کنونی شورای شهر تهران دقایقی پیش با حضور در فرمانداری تهران در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد.

 

۹:۴۷ ؛ثبت‌نام داور فینال المپیک ۲۰۱۶

علیرضا فغانی با حضور در فرمانداری برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران نام‌نویسی کرد.

3

۹:۳۶ ؛همراهی فرزند وزیر ورزش توسط دو قهرمان جوان

علیرضا سلطانی‌فر فرزند مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان دولت یازدهم به همراه بهداد سلیمی قهرمان وزنه‌برداری المپیک و حسن رنگرز قهرمانی کشتی جهان برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران با حضور در فرمانداری تهران اقدام به نام‌نویسی کرد.

1

 

۸:۴۰؛ نام‌نویسی نماینده سابق مجلس

کمال‌ علی‌پور که در مجلس نهم نمایندگی مردم قائمشهر را بر عهده داشت، صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ثبت‌نام کرد.

 

۸:۳۰؛ ثبت‌نام مجری تلویزیون

در همان دقایق اولیه سومین روز از ثبت‌نام، سید عباس سجادی شاعر و مجری برنامه‌های فرهنگی شبکه چهار سیما با حضور در فرمانداری تهران اقدام به نام‌نویسی برای رقابت در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران کرد.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران