• کد خبر : 17385

وکیل بابک زنجانی با بیان اینکه جای وکلا در شورای شهر خالی است، گفت: هنوز هیچ گونه صحبتی در خصوص جای‌گیری در لیستی نکردم و اگر با لیست ورود نکنم به صورت مستقل در انتخابات شرکت خواهم کرد.

به گزارش "گفتمان"

 رسول کوهپایه زاده، وکیل بابک زنجانی که برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری تهران حضور یافته بود در جمع خبرنگاران گفت: به دلیل اینکه در شورای شهر جای وکلا را خالی می‌بینم به این منظور اقدام به ثبت نام در انتخابات کردم. هنوز هیچ گونه صحبتی در خصوص جای‌گیری در لیستی نکردم و اگر با لیست ورود نکنم به صورت مستقل در انتخابات شرکت خواهم کرد.

وکیل بابک زنجانی درباره آخرین وضعیت پرونده موکلش خاطرنشان کرد: رای دادگاه بدوی بابک زنجانی توسط دیوان عالی کشور تائید شد و به اجرای احکام ارجاع داده شد.

او افزود: با توجه به اتفاق نظر افکار عمومی بر تسویه بدهی بابک زنجانی، تصمیماتی برای استرداد بدهی‌های او با همکاری قوه‌قضائیه اقدام می‌شود. آنچه مشخص است همه عوامل کشور و همچنین مردم می خواهند که مبلغ مورد نظر بازگردانده شود.

کوهپایه زاده گفت: درخواست اعاده دادرسی بابک زنجانی در مورد اعدام او به دیوان عالی کشور ارائه شده است و منتظر پاسخ هستیم.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران