• کد خبر : 18937

ستاد محمدباقر قالیباف در نامه‌ای به پخش همزمان دومین مستند و دومین گفت‌وگوی ویژه خبری وی اعتراض کرد.

به گزارش "گفتمان"

همزمانی پخش دومین مستند محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با دومین حضور وی در گفت‌و‌گوی ویژه خبری که قرار است امشب (پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت) به ترتیب از شبکه‌های اول و دوم سیما پخش شود، مورد اعتراض نماینده ستاد محمدباقر قالیباف قرار گرفت.

نماینده ستاد قالیباف با نگارش نامه‌ای به کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری اعتراض خود را اعلام و خواستار تغییر در پخش همزمان ۲ برنامه این داوطلب شد.

ستاد قالیباف معتقد است همزمانی پخش ۲ برنامه یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری فرصت مناسب تبلیغات نامزدها در صداوسیما و امکان استفاده مناسب از زمان پخش تبلیغات را از داوطلب سلب کرده و موجب واکنش منفی مخاطبان خواهد بود.

ستاد قالیباف با توجه به همین موضوعات، خواستار تغییر زمان پخش برنامه‌های نامزد خود به صورتی‌ است که دو برنامه این نامزد در یک زمان پخش نشود تا فرصت این داوطلب در پخش برنامه هایش از بین نرود.

پیشتر قرار بود مستند محمدباقر قالیباف ساعت ۲۲ امشب (پنجشنبه) و گفت‌وگوی ویژه خبری با حضور وی شنبه پخش شود اما به دلیل تغییر در زمان برنامه نامزدهای انتخابات، مستند قالیباف همزمان با گفت‌وگوی ویژه وی پخش خواهد شد که همین موضوع باعث اعتراض ستاد قالیباف شده است.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران