• کد خبر : 19570

یک عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: حزب موتلفه اسلامی برای همکاری با دولت به‌منظور پیشرفت کشور و برطرف کردن مشکلات تحقق سیاست‌های کلی از جمله اصل ۴۴ آمادگی کامل دارد

به گزارش "گفتمان"

 بدنبال انتقاد رهبر معظم انقلاب در دیدار عصر روز(دوشنبه) با مسئولان کشور از دولت‌هاى گذشته نسبت به روند اجرای سیاستهاى اصل ۴۴ و تأکید معظم له بر جبران عقب‌ماندگی‌ها و با توجه به اعلام رئیس‌جمهور درخصوص ضرورت عبور از دوران انتخابات و دعوت دولت وی برای همکاری با دیگران به منظور پیشرفت ایران و ساختن آینده بهتر؛ مهندس سید مصطفی میرسلیم از آمادگی حزب مؤتلفه اسلامی برای کمک به دولت در این خصوص خبر داد.

او در پایان جلسه دبیران این حزب گفت: حزب مؤتلفه اسلامی همواره نظریات کارشناسی خود را به دولت‌ها ارائه داده و امروز نیز آماده لبیک گویى به دعوت رئیس‌جمهور است.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: به نظر حزب یکی از مصادیق مهم کمک به دولت، یاری رساندن به آن برای برطرف کردن مشکلات تحقق سیاست های کلی اصل۴۴ و اجرایی شدن هرچه سریعتر و بهتر آن است.

 میرسلیم با بیان اینکه تحقق این تحول اساسی، مستلزم همدلی و همکاری ملی است، گفت: در برنامه حزب مؤتلفه اسلامی به تکلیف هریک از قوا و نهادها در این مسیر دقت شده است.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران