• کد خبر : 1968

گنجی گفت:سوژه هایی را بر می گزید که در شعاع حداکثری دیده شود. کار دومش این بود که خود را نماینده تراز اصلاح طلبان نشان دهد و خود شاخصی باشد که از درون جریان مثال برای بقیه لیست امید ی شود که اکنون به اتهام بی خاصیتی تحت فشار جریان هستند.

به گزارش "گفتمان" عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه اصولگرای جوان در یادداشتی تلگرامی نوشت:محمود صادقی تنها کاندیدای اصلاح طلب تهران بود که در میتینگ های انتخاباتی اش علناً و رسما از سران فتنه حمایت می کرد، تنها آخوندی بود که در دهه ۸۰ داوطلبانه خود را خلع لباس کرد. وجه مشترک او و علی مطهری فرزند شهید بودن آنان است.

این دو هم می خواهند روشنفکر باشند و هم در قدرت حضور یابند که اجماع این دو ویژگی محال است.

عطش جناب صادقی به رسانه و دیده شدن بسیار عجیب بود.

سوژه هایی را بر می گزید که در شعاع حداکثری دیده شود. کار دومش این بود که خود را نماینده تراز اصلاح طلبان نشان دهد و خود شاخصی باشد که از درون جریان مثال برای بقیه لیست امید ی شود که اکنون به اتهام بی خاصیتی تحت فشار جریان هستند.

بر حقوق اشرافی ندارم و به اعمال مجرمانه احتمالی وی وارد نمی شوم اما معتقدم قوه قضاییه نسبت به جرایمی که خصوصی محض نیستند و به عرصه اجتماعی و سیاسی ربط می یابند و ممکن است برای افراد و نظام سرمایه اجتماعی تولید یا سرمایه سوزی کند نمی تواند ملاحظات ذیل را رعایت نکند:

اذهان منتظر را از انتظار خارج کند.

روش مواجهه.

زمان مواجهه.

آورده آن اقدام برای نظام و مردم.

را با ملاحظه اصل مردم سالاری بسنجد،

سناریوهای اجتماعی که در مواجهه با یک تصمیم حقوقی و قهریه محتمل است را پیش بینی و پیشگیری نماید.


 

خبر فارسی

نظرات کاربران