• کد خبر : 19817

سخنگوی جمعیت ایثارگران اظهار کرد: اکنون انتخابات تمام شده و همه باید اهداف مشترکی را دنبال کنند نباید حرفها و رفتارهایی داشت که بوی اختلاف می‌دهد.

به گزارش "گفتمان"

لطف الله فروزنده با تاکید بر ایجاد وحدت و یکپارچگی در کشور و میان مسئولان ، گفت: امروز کشور به وحدتی عمومی نیاز دارد و اصول و مبانی همچون مبارزه با استکبار، حمایت از فلسطین و حمایت از مقاومت محور وحدت در کشور است.

وی ادامه داد: ما دشمنان خبیثی مانند آمریکا، اسرائیل و آل سعود داریم  و وحدت مولفه قدرت در برابر این دشمنان است که باعث عقب نشینی آن‌ها می‌شود.

سخنگوی جمعیت ایثارگران خاطر نشان کرد: مسئولین و به خصوص روسای سه قوه در این میان نقش تعیین کننده دارند و باید ظرفیت های کشور را در این راستا به کار گیرند. اکنون انتخابات تمام شده و همه باید اهداف مشترکی را دنبال کنند نباید حرف‌ها و رفتارهایی داشت که بوی اختلاف می‌دهد .

فروزنده همچنین گفت:‌ همه مسئولان و مردم باید پشت سر رهبری حرکت کنند و منویات و فرمایشات ایشان باید محور عملکرد قرار گیرد و این گونه شاهد حل مشکلات داخلی و پیشرفت کشور خواهیم بود. در عین حال محور کار دولت  و رئیس‌جمهور است که باید مسائل و مشکلات را حل کند.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران