• کد خبر : 19827

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: سعودی‌ها برای ادامه حملات نظامی به یمن و حمله به مردم بی‌دفاع بحرین مجبور هستند به آمریکا‌یی‌ها باج دهند و آمریکایی‌ها پیونددهنده سعودی‌ها با صهیونیست‌ها هستند و قطع روابط برخی از کشورهای عربی با قطر هم یک توطئه آمریکایی است.

به گزارش "گفتمان"

 سردار صفوی با اشاره به وضعیت شکننده رژیم صهیونیستی گفت: امروز سرزمین‌های اشغالی به محیطی شکننده امنیتی تبدیل شده و تامین امنیت برای اشغالگران دیگر در ارادهکو کنترل رژیم صهیونیستی نیست.

وی افزود: راه‌اندازی گروهک‌های تروریستی باعث فراموشی اولویت ملت‌های اسلامی برای حمایت از مردم فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی نخواهد شد، چرا که این رژیم جوهره نا‌امنی و سازنده این گروهک‌های تروریستی است.

صفوی با اشاره به تلاش دشمنان در ایران هراسی گفت: آمریکا و رژیم. صهیونیستی و برخی از کشورهای منطقه در توطئه جدید ایران هراسی و اسلام هراسی شکست خورده‌اند و ملت بزرگ ایران حامی همه مسلمانان اهل سنت و شیعه وسایر فرق اسلامی در مبارزه با گروهکهای تکفیری است.

وی ادامه داد: آمریکا و هم پیمانانش هرگز نخواهند توانست رژیم صهیونیستی را از کابوس نا‌امنی و نابودی نجات دهند و این رژیم جعلی و جنایتکار محکوم به شکست است و پیروزی از آن ملت مظلوم فلسطین و مسلمانان جهان است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پاسخ به سوالی در خصوص راهبردهای حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت: راهبردنهضتی و توسعه جهاد مسلحانه به کرانه باختری که حدود ۳ میلیون جمعیت و حدود ۵/۸۰۰ کیلومتر مربع وسعت دارد در کنار راهبرد سیاسی وحدت مسلمین بر علیه دشمن مشترک یعنی صهیونیست‌ها و حمایت همه جانیبه مادی و معنوی از ادامه جهاد مسلحانه و مقاومت اسلامی مردم ساکن در فلسطین اشغالی دو راهبرد اصلی در حمایت از مردم فلسطین است.

صفوی از قطع روابط سیاسی، اقتصادی مخفی و آشکار کشورهای اسلامی با این رژیم و همچنین استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و قابلیتهای سازمانهای منطقه‌ای و بین المللی در حمایت از بازگشت ۵/۵میلیون آواره فلسطینی به موطن خود و همه پرسی از مسلمانان و مسیحیان و یهودیان برای تشکیل دولت واحد دموکراتیک فلسطین بعنوان دیگر راهبردهای حمایت از مردم فلسطین نام برد و در ادامه به راهبردهای اقتصادی و فرهنگی پیش رو اشاره کرد.

صفوی در ادامه با اشاره به دلایل پیوند سعودی‌ها با آمریکائی‌ها گفت: سعودی‌ها برای ادامه حملات نظامی به یمن و حمله به مردم بی‌دفاع بحرین مجبور هستند به آمریکایی‌ها باج دهند و آمریکائی‌ها پیوند دهنده سعودی‌ها با صهیونیست هاهستند و قطع روابط برخی از کشورهای عربی با قطر هم یک توطئه امریکایی است، چرا که قطری‌ها یک ذخیره ارزی حدود ۴۰۰ میلیارد دلاری دارند و آمریکائی‌ها به قطر می‌گویند اگر امنیت می‌خواهی بایستی سهم ایالات متحده را بدهی و همچنین از گروه‌های اخوانی مبارز در فلسطین همچون حماس حمایت نکنی.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران