• کد خبر : 20687

روحانی به مطالبات مردم بی‌توجه نیست;

عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گفت: باید جو آرامی برای روحانی در زمینه چینش کابینه فراهم شود، افزودچرا که وی نشان داده است به مطالبات و تفکر افرادی که وی را به ریاست‌جمهوری برگزیدند احترام می‌گذارد.

به گزارش "گفتمان"

عبدالله ناصری عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان با بیان اینکه به اخباری که در رسانه‌ها در مورد ترکیب کابینه شنیده می‌شود نمی‌توان استناد کرد، اظهار داشت: باید به دکتر روحانی برای چینش کابینه اعتماد کرد چرا که وی از مدت‌ها قبل کارگروه‌هایی را برای استفاده از تمامی سلیقه‌ها و ظرفیت‌ها در دولت آینده را تشکیل داده است.
این عضو بنیاد باران با اشاره به اینکه دکتر روحانی در دیداری که با بزرگان اصلاح‌طلب داشته در مورد کابینه نیز صحبت شده است، خاطرنشان کرد: علاوه بر این مسائل مردمی که به روحانی رای داده‌اند دارای تفکر و انتظاراتی هستند که دولت دوازدهم به آن بی‌توجه نخواهد چرا که در قبال هر یک رای مسئولیت دارد.
وی با بیان اینکه مشورت و گفت‌‌و گو رئیس‌جمهور منخب با بزرگان تفکرات مختلف کشور را نمی‌توان سهم‌خواهی نامید، یاداور شد: مشورت و رایزنی برای چینش کابینه می‌تواند بسیار راهگشا باشد علاوه بر اینکه توان این را دارد که دولت دوازدهم را برخلاف دوره قبلی یکپارچه‌تر و منسجم‌تر کند.
عبدالله ناصری با بیان اینکه با تغییر بخشی از کابینه دولتی قوی‌تر خواهیم داشت، تاکید کرد: افرادی مانند دکتر ظریف، دکتر هاشمی و یا آقای زنگنه که در دولت گذشته تلاش‌های بسیاری داشتد باید در دولت جدید نیز حضور داشته باشند و با تقویت و جابجایی برخی وزرا دولت دوازدهم منسجم‌تر کار را شروع کند.
این تحلیلگر سیاسی اصلاح‌طلب در پایان با بیان اینکه باید جو آرامی برای روحانی در زمینه چینش کابینه فراهم شود، افزود: دکتر روحانی نشان داده است به مطالبات و تفکر افرادی که وی را به ریاست‌جمهوری برگزیدند احترام می‌گذارد اگرچه در صورتی که این مطالبات را بی‌پاسخ بگذارد خود و جریاناتی که در پیروزی او سهم داشتند ضربه خواهند خورد.

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران