• کد خبر : 20961

مراسم افتتاحیه دوازدهمین کنگره سراسری سازمان عدالت و آزادی آغاز شد.

به گزارش "گفتمان"

مراسم افتتاحیه دوازدهمین کنگره سراسری سازمان عدالت و آزادی از دقایقی پیش در سالن همایش دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی آغاز شد.

در این مراسم تاکنون فیض الله عرب سرخی، سیدفرید موسوی، مجید فراهانی، سعید شریعتی، مهدی مقدری، شهاب طباطبایی، حجت الله میرزایی، بهراد بهشتی و صادق صدقگو، الهام فخاری و نسیم چالاکی حاضر شده‌‌اند.

بهزاد بهشتی در ابتدای کنگره حزب عدالت و آزادی، پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی درخصوص آغاز به کار دوازدهمین کنگره سراسری این حزب اصلاح طلب را قرائت کرد.

در جریان برگزاری مراسم دوازدهمین کنگره عدالت و آزادی، کلیپی به نمایش درآمد که در بخش هایی از آن، جملاتی از آخرین خطبه های آیت الله هاشمی در نماز جمعه که ۲۶ تیرماه ۸۸ و با محوریت مسائل پس از انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم ایراد شد، به نمایش درآمد.

همچنین لحظاتی از ویدئوی حجت‌الاسلام سیدمحمد خاتمی در تشویق و ترغیب مردم برای رای دادن به تمامی افراد هر دو فهرست انتخاباتی موردتایید شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم به نمایش درآمد. علاوه بر آن، در بخشی دیگر از این ویدئوکلیپ لحظاتی از نطق های انتخاباتی حسن روحانی در انتخابات اخیر و نیز صحبت های اسحاق جهانگیری در جریان مناظره‌های تلویزیونی این انتخابات پخش شد.

 

 

photo_2017-08-11_09-14-51

photo_2017-08-11_09-14-58

photo_2017-08-11_09-15-21

 

خبر فارسی

نظرات کاربران