• کد خبر : 21567

مقیمی در مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی وزیر کشور:

مقیمی قائم مقام وزیر کشور گفت: یکی از مهمترین کارها در حوزه معاونت سیاسی وزارت کشور آموزش فرمانداران و بخشداران برای عملیاتی کردن سیاستهای دولت در کشور است.

به گزارش "گفتمان"

محمدحسین مقیمی قائم مقام وزیر کشور ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه معاونان سابق وجدید سیاسی وزیر کشور که با حضور کارکنان این حوزه برگزار شد با قدردانی از خدمات علی اصغر احمدی معاون سابق سیاسی وزیر کشور و معرفی اسماعیل جبارزاده معاون جدید سیاسی گفت: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون چهارنفر عهده دار مسولیت معاونت سیاسی وزارت کشور شده اند اما همه آنها با یک دیدگاه و تفکر که همان تفکر اعتدالی است کارها را پیش بردند و در آینده نیز دنبال می کنند.

قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه حوزه سیاسی  وزارت کشور حوزه ای مهم و تاثیرگذار در اجرای سیاستهای دولت است افزود: انتخاب، انتصاب، آموزش و هدایت استانداران، فرمانداران و بخشداران اگر درست انجام شود کارها در سراسر کشور سامان می یابد و در این میان آموزش فرمانداران و بخشداران نقش اساسی را در اجرای سیاستهای دولت در اقصی نقاط کشور ایفا می کند.

وی گفت: آموزش فرمانداران موجب برگزاری بسیار مطلوب انتخاباتهای مهم در چهار سال اخیر بود و عملیاتی کردن سیاستهای دولت بویژه در پیشبرد اقتصاد مقاومتی درگرو تداوم  رویکرد آموزشی مدیران صف، در حوزه سیاسی است.

مقیمی افزود: آموزش فرمانداران و بخشداران در همه ماموریتها بویژه در بعد کاهش آسیب های اجتماعی تاثیرگذار است.

وی با تشکر از دکتر رحمانی فضلی برای حُسن انتخاب معاون جدید سیاسی وزارت کشور گفت: دکتر اسماعیل جبار زاده دارای تجارب بسیار ارزشمند در سالهای دفاع مقدس، نمایندگی مجلس شورای اسلامی و تصدی استانداری آذربایجان شرقی هستند و لازم  است همه مدیران و کارشناسان حوزه سیاسی ایشان را در انجام امور محوله یاری کنند.

پیش از سخنان قائم مقام وزیر کشور، رضازاده مدیر کل سیاسی وزارت کشور و چاوشی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تهران به نمایندگی از کارکنان حوزه معاونت سیاسی و معاونان سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و تاکید کردند: حوزه معاونت سیاسی از حوزه های ماموریتی و تخصصی وزارت کشور است و تقویت وزارت کشور با توجه به تنوع ماموریت آن  موجب پیشبرد مطلوب سیاست‌های دولت و نظام در سراسر کشور خواهد شد.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران