• کد خبر : 2856

دبیرکل جدید جمعیت رهپویان از معرفی کاندیدای این تشکل سیاسی برای انتخابات ۹۶ به ائتلاف اصولگرایان تا پایان آذر خبر داد.

به گزارش "گفتمان" پرویز سروری دبیرکل جدید جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به فعالیتهای تشکل متبوعش در انتخابات 96، اظهار کرد: در حال حاضر در جلسات شورای مرکزی چند گزینه انتخابات 96 در حال بررسی هستند.

وی افزود: نهایتاً تا پایان آذرماه، نامزد نهایی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را به ائتلاف اصولگرایان معرفی می‌کنیم.

 پیشتر لطف الله فروزنده سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با اشاره به معرفی  نامزد نهایی این تشکل اصولگرا به ائتلاف اصولگرایان در آینده نزدیک به تسنیم گفته بود که یکی از گزینه‌های این جمعیت برای انتخابات ریاست جمهوری 96 الیاس نادران است.

اخیراً دبیر حزب مؤتلفه استان تهران نیز گفته بود که این حزب در انتخابات 96 به ائتلاف اصولگرایان پایبند است در عین حال محمد نبی حبیبی دبیرکل این حزب از 8 گزینه در حال بررسی در این حزب برای انتخابات 966 خبر  داده بود.

برخی اخبار از افرادی همچون یحیی آل‌اسحاق، محمدنبی حبیبی، اسدالله بادامچیان، حسن غفوری‌فرد، مصطفی میرسلیم و حمیدرضا ترقی به‌عنوان نامزدهای در حال بررسی حزب مؤتلفه برای انتخابات ریاست جمهوری آینده یاد می‌کنند.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران