• کد خبر : 3018

رئیس کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی آخرین فعالیتهای انتخاباتی حزب متبوعش برای انتخابات سال آینده را تشریح کرد.

به گزارش "گفتمان" مهدی رسول پناه رئیس کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اینکه اعضای کمیته انتخابات حزب این هفته اولین جلسه خود را خواهند داشت، گفت: اعضای کمیته انتخابات حزب اعضای باسابقه کار انتخاباتی هستند و این کمیته از این هفته رسماً فعال می‌شود و تا دو هفته دیگر ارکان کمیته مشخص می‌شود.همچنین ستادهای انتخاباتی حزب در استانها تا 20 روز دیگر فعال می‌شود.

رسول‌پناه با اشاره به جلسه شورای مرکزی این حزب در آبان ماه و تشکیل کمیته تعامل حزب به ریاست حجت‌الاسلام منتجب‌نیا گفت: این کمیته ماموریت دارد ضمن حفظ هویت حزب، با شورای هماهنگی و شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تعامل کند. اگر خواسته‌های حزبی ما برآورده شد لیست مشترک می‌دهیم و اگر به توافق نرسیم حزب مستقلاً وارد می‌شود.

رئیس کمیته انتخابات اعتماد ملی با بیان اینکه نظر شخصی من بر تعامل است، خاطرنشان کرد: یکی از ارکان اصلاح‌طلبان حزب اعتماد ملی است و در انتخابات مجلس هم اکثر ستادها برعهده حزب اعتماد ملی بود و یکی از ارکان اجرایی در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دهم ما بودیم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درباره زمان اعلام نتیجه کمیته تعامل حزب اعتماد ملی گفت: تاکنون تعاملی برقرار شده اما درباره نحوه تعامل و چگونگی آن هنوز در حال گفـت‌وگو هستند و احتمالاً تا یکی دو هفته آینده نتیجه آن توسط سخنگوی حزب اعلام می‌شود.

به گزارش تسنیم، اخیراً کمیته تعاملی با حضور 7 نفر از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به ریاست حجت‌الاسلام منتجب نیا تشکیل شده است تا درباره نحوه فعالیت این حزب در انتخابات و تعامل با شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست‌گذاری تصمیم‌گیری کند.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران