• کد خبر : 419

شائبه ای که با تصاویر انتشار یافته از وی در مجلس قوت گرفت و البته عده ای از منتقدان با پررنگ کردن آن قصد جوسازی در این زمینه را دارند.

یکی از حواشی روز داغ بهارستان در اعطای رای اعتماد به سه وزیر کابینه دولت تدبیر و امید، انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر آن بود که دکتر محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس رای ممتنع به وزرای پیشنهادی داده است
 شائبه ای که با تصاویر انتشار یافته از وی در مجلس قوت گرفت و البته عده ای از منتقدان با پررنگ کردن آن قصد جوسازی در این زمینه را دارند.
البته سکوت و عدم واکنش های جنجالی از سوی عارف که به شخصیت و منش فردی وی باز می گردد، در واقع زمینه ساز چنین فضا سازی هایی است اما این نکته کتمان شدنی نیست که فراکسیونی که وی ریاست اش را بر عهده داشته نقش اصلی را در اعطای رای اعتماد به وزرای پیشنهادی داشته و اینگونه اعتراض ها نمی تواند منصفانه باشد.
در همین رابطه نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایسنا نقش محمدرضا عارف را در رای اعتماد دیروز مجلس به 3 وزیر پیشنهادی دولت غیرقابل انکار توصیف کرد.

 

عبدالکریم حسین‌زاده  اظهار کرد: در رای اعتماد دیروز مجلس به 3 وزیر پیشنهادیِ دولت، موارد متعددی تاثیرگذار بود که شاید بتوان انسجام واقعی و تمام‌عیار فراکسیون امید را اصلی‌ترین دلیل آن دانست.

 

وی افزود: فراکسیون امید در جلسه امروز نشان داد که هم در سازماندهی درون‌ساختاری یعنی ارتباط بین تمام ارکان مجمع عمومی، شورای مرکزی، هیات رییسه و رییس از بالاترین انسجام برخوردار بوده و هم از ارتباط برون فراکسیونی بالایی برخوردار است.

 

نماینده مردم نقده تاکید کرد، نقش محمدرضا عارف در راهبری فراکسیون امید و نهایتا رای اعتماد مجلس به 3 وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان غیرقابل انکار است.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران