• کد خبر : 5913

نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: برخی می‌‌خواهند بدون آنکه خود را پاسخگو بدانند از وضعیت موجود دفاع کنند، اما جبهه مردمی نیروهای انقلاب در نقطه مقابل وضع موجود است.

به گزارش "گفتمان"

سیدحسین نقوی‌حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تاسیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را اقدامی امیدبخش برای جامعه دانست و گفت که ورود این جبهه به فضای سیاسی و اجتماعی کشور براساس مطالبه افکارعمومی در راستای قرار گرفتن‌های گروه‌های انقلابی در کنار یکدیگر است.

وی با بیان اینکه وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم به هیچ عنوان شایسته نظام اسلامی نیست، تاکید کرد: امروز بیکاری جوانان به بزرگ‌ترین نگرانی جامعه تبدیل شده و با وضعیت کنونی اقتصادی نمی‌توان به آینده امیدوار بود؛ برای امیدواری در حوزه اقتصاد و معیشت مردم لازم است گروه‌های وفادار به انقلاب اسلامی با استفاده از اقتصاددانان فرهیخته شرایط را برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم فراهم کنند.

نقوی‌حسینی گفت: متاسفانه در دولت یازدهم شاهد تعطیلی کارخانجات و بیکاری جوانان بوده‌ایم که این مهم زمینه افزایش بیکاری در کشور شده است؛ آنچه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی می‌خواهد، وحدت و همگرایی همه جناح‌ها و احزاب درون انقلاب برای بر طرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است و این خواست عموم مردم است.

نماینده مردم ورامین در مجلس با تاکید بر اینکه نمی‌توان از وضعیت موجود دفاع و مدافع وضعیت کنونی بود، تاکید کرد: کسانی که فکر می‌کنند، می‌‌توانند مدافع وضع موجود باشند باید صادقانه با مردم سخن بگویند و پاسخگوی وضعیت نامناسب در حوزه‌های مختلف از جمله مسائل اقتصادی باشند؛ برخی می‌‌خواهند بدون آنکه خود را پاسخگو و مسئول بدانند از وضعیت موجود دفاع کنند، اما جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به صراحت اعلام کرده که خواهان اصلاح وضع کنونی است.

وی در پایان گفت: تلاش جبهه مردمی نیروهای انقلاب آن است که زمینه حضور نیروهای کارآمد، متخصص و متعهد در صحنه را برای دفاع از حقوق مردم فراهم کند.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران