• کد خبر : 5944

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: یکی از متخلفین پرونده تخلف اقتصادی در فرودگاه‌های کشور دستگیر شد.

به گزارش "گفتمان"

امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس ، درباره روند رسیدگی به پرونده‌های مربوط به فسادهای اقتصادی و کلاهبرداری در گمرک و فرودگاه‌های  کشور اظهارکرد: پرونده مربوط به تخلف‌های اقتصادی صورت گرفته در فرودگاه و گمرک کشور در فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت جدی مورد بررسی قرارگرفته است.

وی افزود: درحال حاضر این پرونده برای بررسی بیشتر به دستگاه‌های نظارتی ارسال شده است.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: طبق تحقیقات صورت گرفته و اطلاعاتی که کسب کرده‌ایم یکی از مسئولین فرودگاه‌های استانهای کشورکه در بحث تبانی با پیمانکاران همکاری داشته است دستگیر شده و روند پرونده وی درحال بررسی است.

خجسته همچنین درباره ادعاهای مطرح شده پیرامون پول‎شویی تهیه کننده یک سریال‎ نمایش خانگی تصریح کرد: تخلفات این تهیه کننده نیز در فراکسیون مبارزه با مفاسد مجلس مورد بررسی قرار گرفته است و مواردی مربوط به پول‌شویی وی اثبات شده است که مجلس برای بررسی بیشتر این موضوع را به دستگاه های نظارتی و قوه قضائیه ارجاع  داده است.

وی تأکید کرد: طبق آماری که در اختیار ما قرار دارد مشخص شده است برخی از تهیه کنندگان سینما نیز با گرفتن وام‌های میلیاردی و انجام کارهایی برخلاف قانون برنامه های خود را طراحی و اجرایی می‌کنند.

 

منبع خبر:

نظرات کاربران