• کد خبر : 601

رییس مجمع نمایندگان استان یزد‎ تاکید کرد: در دفاع از مردم نباید تابع ملاحظات بود به همین دلیل در دیدار با رییس جمهوری با تبیین برخی مشکلات، ترمیم تیم اقتصادی کابینه برای شتاب بخشی به برنامه‌های دولت را پیشنهاد دادم.

به گزارش "گفتمان" محمدرضا تابش در نشست مجمع نمایندگان استان یزد با مسئولان و مدیران فرهنگی استان گفت آمارها و گزارش‌های مدیران بیانگر پیشرفت امور مختلف در استان است، اما اگر همه این آمارها درست باشد، باید آثار آن در جامعه نمایان شود.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان منکر تلاش‌های مسئولان استان نیستند، اما اینکه آسیب‌های اجتماعی هر روز گسترش پیدا کرده و شاهد افزایش آمار معتادان و طلاق هستیم، اینها بیانگر موفق نبودن برخی از عملکردهاست.

تابش ادامه داد: افزایش نرخ طلاق در استان یزد با توجه به فرهنگ خانواده‌های یزدی قابل قبول نیست و باید با ریشه‌یابی این موضوع، جلوی افزایش آن گرفته شود.

وی همچنین تاکید کرد: باید با الگوسازی از سلوک و رفتار بزرگان، باورها و ذهنیت مردم استان را تغییر داد تا استان یزد به عنوان نمادی درخشان و الگویی موفق در تمامی حوزه‌ها معرفی شود.

تابش گفت: مدیران باید با ارائه گزارش‌های دقیق فرهنگی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی آنها را در تصویب لوایح و دریافت بودجه همراهی کنند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه پیشرفت‌های ایران به برکت خون شهدا حاصل شده افزود: باید سعی کنیم در راستای حفظ حرمت خون شهیدان، ارزش‌های انقلاب را حفظ کنیم.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران