• کد خبر : 681

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام(ره) طی نامه‌ای به رئیس دولت اصلاحات از تمدید دوباره شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان انتقاد کرده است.

به گزارش "گفتمان" سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام(ره) طی نامه‌ای به رئیس دولت اصلاحات از تمدید دوباره شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان انتقاد کرده است.

بر پایه این خبر دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) مهرماه سال جاری طی نامه‌ای از رئیس دولت اصلاحات به دلیل کنار گذاشته شدن شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و دلخوری برخی از احزاب نسبت به این مسئله انتقاد کرده است.

هادی خامنه‌ای در بخشی از این نامه علت شکست اصلاح‌طلبان در سال 94 را به رئیس دولت اصلاحات یادآور شده و از وی خواستار انسجام هرچه بیشتر نیروهای اصلاح‌طلب شده است.

رئیس دولت اصلاحات نیز در پاسخ به نامه انتقادآمیز دبیر کل مجمع نیروهای خط امام(ره) توضیحاتی را ارائه کرده است.

 نشست شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان 25 مردادماه سال جاری با حضور محمدرضا عارف در دفتر رئیس دولت اصلاحات برگزار شده و در این جلسه بر تمدید فعالیت این شورا تا سال 96 تاکید شده بود.

پس از این تمدید، برخی از دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب از فعالیت شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به دلیل کنار گذاشتن احزاب از انتخابات انتقاد کرده بودند.

منتجب‌نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی هم از تشکیل کمیته انتخابات جمعی از احزاب اصلاح‌طلب خبر داد.

کمیته‌ای که رسما راه خود را از شورای سیاست‌گذاری جدا می‌کرد و متولی امر انتخابات را به گفته خودشان به دست صاحبان اصلی آن یعنی احزاب می‌سپرد.

 

نظرات کاربران