• کد خبر : 7155

رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: وجود هرگونه لیستی را براى انتخابات شوراى شهر آینده تکذیب می‌کنم زیرا شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان هنوز وارد مصادیق نشده و فکر می‌کنم تا دو ماه آینده هم وارد مصادیق نخواهد شد.

به گزارش "گفتمان"

محمدرضا عارف در اینستاگرام خود نوشت:

بنده وجود هرگونه لیستی را براى انتخابات شوراى شهر آینده تکذیب می‌کنم زیرا شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان هنوز وارد مصادیق نشده و فکر می‌کنم تا دو ماه آینده هم وارد مصادیق نخواهد شد.

ما اکنون در آستانه نهایی کردن ضوابط هستیم و ان‌شاء الله ضوابط انتخاب نامزد‌ها را مشخص می‌کنیم و به استان‌ها ابلاغ خواهیم کرد و بعد از آن طبیعتا وارد مصادیق می‌شویم.

در مورد انتخابات شورای شهر ضوابط چگونگی عملیات مشخص شده است در این انتخابات هم مانند انتخابات مجلس اختیار با خود حوزه‌ها است ما سیاست‌ها را اعلام می‌کنیم و حوزه‌ها خودشان تصمیم می‌گیرند البته شورای اصلاح طلبان استان‌ها هم بر کار حوزه نظارت می‌کنند که در چارچوب ضوابط و مقررات باشد و اگر جایی مشکلی پیش آمد این شورا دخالت می‌کند. در واقع مثل سازوکاری که در انتخابات مجلس داشتیم اما اشکالاتی که در آیین نامه‌های زمان مجلس بود را اصلاح کردیم و فکر می‌کنم روند بهتری را طی خواهد کرد و شاید بعد از عید وارد مصداق شویم.

                                 gghj

 

 

خبر فارسی

نظرات کاربران