• کد خبر : 7935

حضور شخص مقام معظم رهبری در مراسم تشییع پیکر آیت الله نشان دهنده وحدت و یکپارچگی ملت و نظام بود در واقع این مراسم مانور ملت ایران برای ایستادگی پای ارزش های انقلاب بود.

به گزارش "گفتمان"

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت و گو با پایگاه خبری و تحلیلی"گفتمان" در پاسخ به این پرسش که حضور پرشمار مردم در تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی را چگونه ارزیابی می کنید گفت: ضمن عرض تسلیت رحلت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به همه ملت بزرگ ایران و مقام معظم رهبری، حضور همه اقشار مردم از همه آحاد و اصناف،از همه گروها و جریانات سیاسی نشان دهنده شخصیت همه جانبه آقای هاشمی است و کاملا روشن می کند که مردم قدر زحمت کشان  و دلسوزان خودشان را می دانند.حضور شخص مقام معظم رهبری در مراسم تشییع پیکر «آیت الله» نشان دهنده وحدت و یکپارچگی ملت و نظام بود در واقع این مراسم مانور ملت ایران برای ایستادگی پای ارزش های انقلاب بود.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی درباب اینکه در اواخر عمر آقای هاشمی رفسنجانی بی مهری های زیادی به او شد گفت:فراز و نشیب های انقلاب زیاد است،زمانی بود که آقای هاشمی را از طرف جریاناتی مورد بی مهری قرار دادند و برای ایشان کتاب هایی مانند عالیجناب سرخپوش و خانه اشباح را نوشتند و زمانی دیگر هم از سوی عده ی دیگری در عرصه سیاسی مورد بی مهری قرار گرفت اما مهم این بود که همیشه یار رهبری بودند و مقام معظم رهبری هم به ایشان ارادت ویژه ای داشتند همانطور که حضرت آقا در مقطعی از زمان فرمودند هیچکس برای من هاشمی نمی شود و در پاسخ آقای هاشمی هم گفتند که عشق من آقای خامنه ای هستند و این نکته بسیار مهمی بود.

سخنگوی کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به برخی شعارهایی که در روز تشییع پیکر آیت الله در مطالبه رفع حصر داده می شد افزود:البته  مراسم تشییع صحنه شعار نبود در این مراسم همه باید شعار وحدت می دادند همانطور که بسیاری از مردم دادند. مسائلی مانند حصر باید از مکانیزم قانونی خود حل شود و شخص بنده موضوع حصر را قانونی می دانم چراکه مصوبه شورای عالی امنیت ملی است.

نقوی حسینی درباب ائتلاف اصولگرایان در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت:اصولگرایان تلاش می کنند با وحدت و یکپارچگی یک نامزد معرفی کنند که به نظر می رسد حضور جبهه مردمی نیروهای انقلاب گام اول ائتلاف اصولگرایان است.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران

  • نم

    با سلام فرموده اید که بحث حصر باید از مجاری قانونی رتق و فتق شود چگونه و با چه اقداماتی؟ شما که می دانید مجرای قانونی وجود ندارد مجرا قانون در اختیار کسانی است که جهت گیری سیاسی دارند و این جهت گیری در تصمیم گیری و قضاوت دخالت میکند