• کد خبر : 9117

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری از تصمیم‌گیری برای معرفی گزینه ویژه حزب متبوعش در انتخابات ریاست‌جمهوری۹۶ در کنگره سراسری این حزب خبر داد.

به گزارش "گفتمان"

میرزا بابا مطهری نژاد عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با اشاره به جلسه اخیر شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری، گفت: همایش فصلی حزب مردم‌سالاری که به دلیل فوت آیت‌الله هاشمی به تعویق افتاد، 8 بهمن‌ماه در تهران برگزار می‌شود و مسائل مربوط به کنگره سراسری را در این همایش بررسی می‌کنیم.

مطهری نژاد درباره زمان برگزاری کنگره سراسری حزب، گفت: قرار بود کنگره سراسری حزب 28 بهمن برگزار شود اما چون این تاریخ مصادف با چهلم آیت‌الله هاشمی است احتمالاً یک هفته به عقب بیفتد لذا منتظریم برنامه‌های چهلم آیت‌الله هاشمی اعلام شود اما احتمال تغییر تاریخ کنگره زیاد است.

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری در پاسخ به این سوال که آیا گزینه‌ای در حزب برای انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده یا خیر، گفت: همایش فصلی حزب مردم‌سالاری برای همین کار تشکیل می‌شود  و در کنگره سراسری در این باره تصمیم گیری می‌کنیم. سیاست حزب ما این است که یک نفر را در کنار روحانی برای انتخابات سال آینده معرفی کنیم.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران