• کد خبر : 210

روزانه میلیون ها تصویر در شبکه های اجتماعی توسط کاربران به اشتراک گذاشته می شود، گاهی اوقات تکراری و بی معنا همچون عکس های یهویی که کم و بیش آنها را به معرض تماشای رفقای آنلاینمان گذاشته ایم

به گزارش "گفتمان" گاهی هم ناب و دیده نشده که در یک لحظه بارها به اشتراک گذاشته می شود و حجم انبوهی از نظرات را به دنبال خواهد داشت، در این خبر سعی شده است که سراغ تصاویری برویم که غالبا جذاب و متفاوت هستند. 

جنگ با شاخه های خاردار/ در جریان جشن های موسوم به"اوزابا سامبا"در جزیره "بالی" اندونزی نوجوانان جزیره در آئینی سنتی با برگ‌های در هم پیچیده "پاندانوس" با هم مبارزه می کنند.

کانال گردی؛

قدیمی ترین چاقوی همه کاره جهان/قدیمی ترین سلاح ارتشی جهان با قدمت 1800 سال که ابزاری برای انجام کارهای مختلف مانند خلال دندان، چاقو و چنگال محسوب می شد.

کانال گردی؛

مغذی ترین شیر بین جانوران،خرس قطبی دارای شیری بسیار مغذی و مواد معدنی است،به گونه ای که در عرض دوهفته توله هایش را از دو به10 کیلوگرم میرساند،شیرآن10برابر شیر انسان چربی دارد.

کانال گردی؛

در کشور لهستان، منطقه ای به نام Złoty Potok وجود دارد که زیباترین چشم اندازهای طبیعی در فصل پائیز را در اینجا می توان شاهد بود.

کانال گردی؛

سرشکن یک ابزار شکنجه قرون وسطى که عملکرد آن ساده است آنقدر پیچ را سفت میکنند که فک و جمجمه مجرم زیر فشار له شود. این شکنجه در اسپانیا برای تفتیش عقاید مذهبی مورد استفاده قرار می گرفت.

کانال گردی؛

گنبد خانه مسجد شاه عباسی اصفهان، هنر معماری ایران دوره_صفوی/ این بنا شاهکاری جاویدان از معماری، کاشی‌کاری و نجاری در قرن یازدهم هجری است.

کانال گردی؛

آرامگاه هالیکارناسوس یکی از عجایب 7 گانه است که ویرانه های آن درشهر بودروم ترکیه واقع شده است. این آرامگاه در سال‌۳۵۰ ق.م برای ماسول پادشاه کاریا و ساتراپ هخامنشیان ساخته شد.

کانال گردی؛

مقامات و معتمدین محلی در مجلس سربازگیری؛ ۱۳۰۶به دنبال تاخت و تاز بیگانگان درجنگ جهانی اول، مجلس بهترین راه را جمع ‏آوری سرباز از ولایات دانست و قانون سربازگیری را به تصویب رساند.

کانال گردی؛

پارکینگ طبقاتی در نیویورک؛ ۹۶سال قبل

کانال گردی؛

صعب‌العبور‌ترین مدرسه جهان/در کوهستان‌های سیچوآن چین گروهی از کودکان برای اینکه به مدرسه‌ بروند باید از صخره‌ای ۸۰۰ متری پایین بیایند شرایط عبور و مرور این دانش آموزان باعث تعجب کاربران شده است.

کانال گردی؛


 

نظرات کاربران