• کد خبر : 12722

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: وقتی بازیکن داشتیم استادیوم نداشتیم، حالا که استادیوم داریم بازیکن لازم را نداریم.

به گزارش "گفتمان"

 امیر قلعه‌نویی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر  ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: در دوران بازیکن و مربیگریم با چنین شرایط مواجه نشده بودم و جا دارد از سه بازیکنی که با وجود مصدومیت در بازی قبلی تیم تراکتورسازی حضور یافتند، تشکر نمایم.

وی گفت: تیم ذوب آهن از تیم های خوب کشور هستم، اما امیدوارم با حضور پرشورها بتوانیم برابر این تیم به نتیجه برسانیم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: سال گذشته تیم را در رده یازدهم تحویل گرفتم و امسال به فینال جام حذفی رسانده و در لیگ برتر نیز در رده دوم قرار داریم.

وی افزود: خیلی بدشانس هستیم، زمانی که تیم داشتیم استادیوم نداشتیم، بعد از حضور تماشاگر محروم شدیم و در نهایت امروز هم تعدادی از بازیکنان مان را نداریم.

قلعه نویی اضافه کرد: فردا یک بازیکن محروم داریم و بازیکنان مصدوم ما با تلاش کادر پزشکی برای بازی فردا آماده شده اند که جا دارد از کادر پزشکی تیم تراکتورسازی تقدیر و تشکر نمایم.

سرمربی سابق تیم ملی ایران تصریح کرد: محسن بنگر در اختیار باشگاه قرار گرفته است و باشگاه در مورد وی تصمیم خواهد گرفت و من به خود وی گفتم با اینکه از لحاظ بازیکن در مضیقه هستم اما بازی کردنت در بازی با پرسپولیس به صلاح نیست و تو آبرویت را ذره ذره جمع کردی و نباید یک جا از دست دهی، اما به اصرار خودش وی در ترکیب تیم قرار گرفت.

وی تصریح کرد: من تبریز و تراکتورسازی را دوست داریم و تا جایی که بتوانم به تیم تراکتورسازی کمک خواهم کرد.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز متذکر شد: در چند روز اخیر من و نمایندگان مجلس با تونی صحبت کردیم امیدوارم مشکلات تراکتورسازی حل شود.

قلعه نویی بیان کرد: اینکه فدراسیون چرا سکوت کردند و چرا به موقع اطلاع ندادند را من نمی توانم پاسخ دهم، اما شاید آنها نیز فراموش کرده بودند و امیدوارم شرایط فراهم شود که تراکتورسازی بیشتر از این متضرر نشود.

وی گفت: من برنامه چند سال اخیر را با خود مرور می‌کنیم که  اتفاقات بازی با استقلال چند سال پیش و یا اتفاقات بازی نفت و الان نیز ابتدای فصل تیم خوبی داشتیم و زمین نداشتیم، بعد تماشاگر نداشتیم و حالا بازیکن لازم را نداریم و از این لحاظ بدشانس هستم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: بدون 9 بازیکن به مصاف تیم پرسپولیس رفتیم، در حالی که پرسپولیس بدون 4 بازیکن در برابر قشقایی حذف شود و ما را دست و پا بسته به زمین پرسپولیس انداختند.

وی گفت: پیش از بازی به ما گفتند نوراللهی و عالیشاه را می توانید استفاده کنید، اما روز مسابقه گفتند این دو بازیکن را نیز قادر به استفاده نمی باشید و در این شرایط به مصاف پرسپولیس رفتیم.

وی در مورد سکوت باشگاه تراکتورسازی گفت: آقای آجرلو خیلی برای تیم تراکتورسازی زحمت کشیده بود و خود ایشان و باشگاه نیز از این موضوع شوکه شده و برای همین هنوز پاسخی داده نشده است.

سرمربی تراکتورسازی گفت: اگر مدیران قبلی باشگاه روزی صدهزار تومان کنار گذاشته بودند سالی 400 میلیون می‌شد و از این مبلغ می‌شد بخشی از بدهی تراکتورسازی پرداخت شود و آقای آجرلو از زمان قبول مسئولیت باشگاه تراکتورسازی برای پرداخت بدهی تراکتورسازی تلاش کرده که یکی فلاویو لوپز است.

وی افزود: حکم شکایت 5 سال گذشته بازیکنان تراکتورسازی هنوز صادر نشده، اما یونس حمزه بازیکن سال گذشته چنین حکمی صادر می‌شود که مشکوک است.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: ان شاالله با همین بازیکنان به کار خود ادامه می دهیم و امیدمان به تماشاگران تیم است و جا دارد از بازیکنان مصدوم تیم تشکر کنم که فداکارانه به تیم بازگشتند.

وی گفت: از رحمان رضایی تشکر می کنم که بازیکن بزرگی بوده و تجربه لالیگا را داشته و از جمع مربیان تراکتورسازی جدا شدند.

سرمربی تراکتورسازی تبریز گفت: اگر فردا برابر ذوب آهن به برتری دست یابیم، هر نتیجه ای که در دربی پایتخت به دست آید به نفع ما است.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران