• کد خبر : 13613

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دفاع از حیثیت فوتبال ایران جزو اهدافمان در لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش "گفتمان"
برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس، بیان کرد: طبق برنامه جلسه ای با طاهری در مورد مسائل جاری تیم داشتم که در این جلسه درباره برنامه سفر به عمان صحبت کردیم.
 
وی در ادامه عنوان کرد: قصد داریم از حیثیت فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا دفاع کنیم و خوشحالم که تمام بازیکنان خود را برای بازی مقابل الهلال در اختیار دارم.این تیم یکی از بهترین تیم های آسیا و همیشه از مدعیان قهرمانی بوده است.الریان هم بهترین تیم قطر است با این تفاسیر ما در سخت ترین گروه قرار داریم.
 
سرمربی پرسپولیس درباره اینکه طارمی برای بازی با الهلال محروم نیست عنوان کرد: اطلاع دقیقی در این مورد ندارم اما اگر این موضوع حقیقت داشته باشد به نفع تیم ما خواهد بود که با تمام نفرات به مصاف الهلال برویم.
 
برانکو درباره  اینکه نقطه ضعف حریفش را چه می‌داند، عنوان کرد: انتظار صحبت درباره نقاط ضعف حریفان آسیایی نداشته باشید.الهلال چه در آسیا و چه در لیگ عربستان بارها نشان داده چقدر تیم خوبی است و ما کارمان سخت خواهد بود. الهلال حتی روی نیمکتش هم بازیکن ملی‌پوش عربستانی دارد. به طور کلی باید گفت با حریفان قدرتمندی در آسیا بازی داریم.
 
وی در مورد اینکه بین نیمکت و بازیکنان اصلی فاصله زیادی وجود دارد، گفت: بدون تردید هر تیمی برای موفقیت باید بازیکنان خوبی بر روی نیمکت داشته باشد در بازی های قبلی به علت محرومیت و مصدومیت تعدادی از بازیکنان مان را نداشتیم اما با این وجود توانستیم تیم قدرتمند سپاهان را شکست دهیم.
 
برانکو در مورد اینکه چه کسانی همراه تیم عمان نمی‌آیند، اظهار داشت: بازیکنان جوان تیم همراه ما به عمان سفر نمی کنند و در امارات به ما اضافه خواهند شد. 
 
سرمربی تیم پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال  بازیکنان خوبی در اختیار داریم و به شاگردانم اعتماد دارم و امیدوارم با دست پر از 2 بازی پیش رو در لیگ قهرمانان آسیا بازگردیم. 

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران