• کد خبر : 1485

جابه جایی بازیکن از سرخی به سرخ دیگر!

رقابت پرسپولیس و تراکتورسازی دیگر به داخل زمین خلاصه نمی شود؛ جابه جایی بازیکنان در نیم فصل بهانه ای است برای جنگ دو تیم در نقل و انتقالات. جنگی کاملا بیرون از مستطیل سبز.

به گزارش "گفتمان"، تا زمانی که احمد نوراللهی برای حضور در تراکتورسازی جهت سپری کردن خدمت سربازی اش اقدامی نکرده بود، رقابت تراکتورسازی و پرسپولیس فقط به داخل زمین خلاصه می شد ولی حالا این موضوع فراتر رفته است. هافبک نیمکت نشین برانکو که در یکی دو سال گذشته یکی از مهره های تاثیرگذار پرسپولیس بوده برای گذراندن خدمت سربازی باید به یک تیم نظامی برود و با توجه به اینکه سینا عشوری هم پستی نوراللهی در تراکتورسازی مصدوم شده، بهترین گزینه برای او تیم سرخپوش تبریزی است. رفتن نوراللهی به تراکتورسازی اما می تواند شروع یک دوئل بیرون از مستطیل سبز باشد.

 

ماجرای پیچیده سروش رفیعی

 

با اینکه برانکو ایوانکوویچ اعلام کرده بعید است سروش رفیعی به پرسپولیس بپیوندد اما نباید این بحث را پایان یافته تلقی کرد. رفیعی نیم فصل قراردادش با تراکتورسازی تمام می شود واز سوی دیگر هنوز رای پرونده او در مناقشه با فولاد مشخص نشده است. در صورتی که مشخص شود او با فولاد قراردادی ندارد، بی تردید پرسپولیس همچنان یکی از مشتری های این بازیکن خواهد بود. این در حالی است که تراکتوری ها نیز به این راحتی قصد ندارند رفیعی را از دست بدهند. در صورتی که بازگشت رفیعی به فولاد منتفی شود، شاهد یک جنگ تمام عیار میان پرسپولیس و تراکتورسازی بر سر این بازیکن خواهیم بود.

 

 

عالیشاه؛ سرباز می‌شود؟

 

ظاهرا ماجرای سربازی امید عالیشاه هم کم کم جدی خواهد شد. عالیشاه که در تمرین روز جمعه پرسپولیس هم از ناحیه دست مصدوم شد، قطعا دلش نمی خواهد اگر قرار به جدایی اش برای گذراندن سربازی است، حداقل تا نیم فصل این مساله رسانه ای شود. او چندی قبل رفتن به سربازی را تکذیب کرد اما درباره آینده اش حرفی نزد. این در حالی است که گفته می شود او نیز مانند نوراللهی باید به خدمت سربازی برود که در این صورت مقصدش تراکتورسازی است.

 

 

سایر بازیکنان؟

 

هردو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس قطعا در نیم فصل به دنبال جذب چند بازیکن دیگر هم خواهند بود. در این میان هستند بازیکنانی که هردو تیم به دنبال جذبشان هستند. ماجرای مذاکره با چنین نفراتی هم می تواند یک جنگ دیگر میان سرخ های تهران و تبریز باشد.

 

دوئل فشرده در نیم فصل دوم

 

تراکتورسازی و پرسپولیس تا اینجای مسابقات لیگ برتر خود را به عنوان مدعیان اصلی معرفی کردند و قطعا در نیم فصل دوم رقابت آنها فشرده تر نیز خواهد شد. برای همین منظور نیاز به جذب بازیکن در هردو تیم می تواند راه حلی برای رفع مشکلات باشد. این در حالی است که پرسپولیس در آسیا حضور دارد و تراکتورسازی در این مسابقات به میدان نمی رود و نیاز به بازیکنان کمتری خواهد داشت. به هر ترتیب به نظر می رسد باید دوئل تراکتورسازی و پرسپولیس را 5، 6 ماه دیگر هم تحمل کنیم.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران