• کد خبر : 15643

برانکو ایوانکوویچ روز گذشته اولین جلسه تمدید قرارداد خود را با مسوولان این تیم به پایان رساند.

به گزارش "گفتمان"

در شرایطی که پرسپولیس سیاست حفظ نیروهای فعلی را در دستور کار قرار داده، حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس یکی از مهمترین و کلیدی ترین تصمیمات فنی برای سال آینده محسوب می شود.

 

روز گذشته هیات مدیره پرسپولیس جلسه ای طولانی با برانکو ایوانکوویچ برگزار کرده که بنا به گفته دو عضو این هیات مدیره، این جلسه با دو موضوع دنبال شده است؛ ابتدا در خصوص ماجرای رامین رضاییان و سرنوشت او در پرسپولیس و نکته مهمتر مساله تمدید قرارداد قرمزها با سرمربی موفق این فصل.

 

برانکو که در دومین فصل حضور در پرسپولیس از رضایت کامل هواداران برخوردار است، خود نیز به ادامه کار با این باشگاه مایل است، البته به شرطی که برخی مشکلات پیش پا افتاده این فصل از سر راه او برداشته شوند. مسائلی که در پرسپولیس و او را عذاب داد و منجر به برخی قضاوت ها نسبت به کارنامه کاری سرمربی این تیم شد. 

 

با این حال برانکو از کلیت کار در پرسپولیس رضایت دارد و به نظر نمی رسد مشکل خاصی برای تمدید قرارداد او وجود داشته باشد که در این صورت تنها موضوع باقی‌مانده بحث مالی است که باید دید سرمربی سرخ ها و مدیران این تیم روی چه عددی به توافق خواهند رسید. 

 

آنچه که برانکو برای پرسپولیس در نظر دارد، ساختن یک تیم جوان و مدعی در آسیاست که این ماموریت را تا حد زیادی به انجام رسانده اما برای تکمیل کردن آن و رساندن تیم به نقطه قهرمانی در آسیا کار زیادی پیش روی او قرار دارد.

 

محمد زادمهر، عضو هیات مدیره پرسپولیس در این باره می گوید: من در جلسه روز گذشته حضور نداشتم اما این مساله در دستور کار ماست و باشگاه در صدد تمدید قرارداد با ایشان قرار دارد. این مساله 90 درصد قطعی شده.

 

وی ادامه داد: رابطه ای که بین باشگاه پرسپولیس و ایشان و همچنان هواداران وجود دارد و همچنین شخصیت ایشان و عملکرد فنی ممتاز تیم، برانکو را به تنها گزینه‌ی کار در پرسپولیس کرده و امیدواریم هرچه سریعتر قرارداد ایشان به مرحله نهایی و تمدید برسد.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران