• کد خبر : 15648

سرمربی سایپا می‌گوید تمرین نکردن استقلالی‌ها به تیم او ارتباطی ندارد.

به گزارش "گفتمان"

 حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال درباره این بازی گفت: می‌دانیم که بازی سختی پیش‌روی ماست اما برای سه امتیاز مصاف با استقلال به زمین می‌رویم و امیدوارم به این هدف برسیم. این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. استقلالی‌ها در نیم فصل دوم خیلی متحول شدند ولی همان‌طور که گفتم به دنبال بازی زیبا و کسب سه امتیاز هستیم چون به آن نیازمندیم.

وی درباره غایبان تیمش گفت: لک و خلعتبری محروم هستند ولی ترابی شرایط بازی کردن دارد و بازی کردن یا نکردنش در اختیار کادر فنی است.

سرمربی سایپا در واکنش به سوالی درباره تمرین نکردن استقلالی‌ها گفت: ما تمرکزمان روی کار خودمان است. اینکه حریف تمرین کند یا نه، به آن فکر نمی‌کنیم. استقلال تیم بزرگی است. خود ما هم به خاطر آب و هوا دو روز است که خوب تمرین نکرده‌ایم. ما به دنبال جبران شکست دور رفت هستیم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره عملکرد سایپا در سالی که گذشت، گفت: ما در جمع‌آوری امتیاز به خصوص در نیم فصل اول موفق نبودیم اما در نیم فصل دوم نتایج‌مان قابل قبول بود. احساس می‌کنم  حرکت‌مان رو به جلوست هرچند که انتظار خود من بالاتر از این بود. در کل به لحاظ امتیازی، نه فنی، عملکردمان در نیم فصل اول خوب نبود.

فرکی در پایان و در پاسخ به سوالی درباره انگیزه تیمش برابر استقلال گفت: همیشه این گونه است که بازیکنان در مقابل تیم‌های بزرگ از انگیزه بالایی برخوردارند. ما این مسئله را ثابت کردیم که مقابل تیم‌های مدعی خوب  عمل می‌کنیم و خود من همیشه به دنبال بازی جذاب و تماشاگرپسند هستم.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران