• کد خبر : 17189

مهاجم ملی‌پوش کشورمان درباره میزبانی قطر گفت: جام جهانی 2022 قطر تورنمنتی عظیم از همه جهات خواهد بود و از خوش شانسی ماست که در کشور هم سایه برگزار می‌شود.

به گزارش "گفتمان"

تیم ملی فوتبال کشورمان اکنون در دوحه است تا خود را برای بازی برگشت مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه مقابل قطر آماده کند.

در این راستا سردار آزمون، مهاجم ملی‌پوش کشورمان در گفت و گوی اختصاصی با سایت «اللجنه العلیا للمشاریع و الارث» که برگزار کننده جام جهانی 2022 قطر است، گفت: جام جهانی 2022 قطر تورنومنتی عظیم از همه جهات خواهد بود و از خوش شانسی ماست که در کشور هم سایه برگزار می‌شود و این برای راه یابی ما خیلی خوب است زیرا هواداران ایرانی می‌توانند به راحتی به دوحه بیایند و تیم ملی را تشویق و حمایت کنند.

وی افزود: هدف من در جام جهانی 2022 قطر این است که به تیم ملی ایران کمک کنم تا به این تورنمنت صعود کند. البته موضوع فقط به این جا ختم نمی شود بلکه من می‌توانم با حضور در این مسابقات شایستگی و توانایی خود را میان مهاجمان برتر دنیا ثابت کنم. همچنین آرزو داریم دست آورد کره جنوبی در جام جهانی 2002 را تکرار کنیم و چهارم جهان شویم. فوتبال ایران به بازیکنان جوان و پدیده‌اش متمایز است در نتیجه ما توانایی این کار را داریم.

این سایت در ادامه نوشت: سردار آزمون با وجود اینکه به بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا گل زیبایی را زد ولی آزمون گلی که به قطر در جام ملت‌های آسیا 2015 به ثمر رساند را به عنوان بهترین گل دوران فوتبالی‌اش می‌داند.

آزمون درباره گلی که به قطر زد،گفت: در واقع من خاطرات خوبی را از این بازی مقابل قطر در جام ملت‌های آسیا دارم. گلی که به قطر زدم در اولین بازی رسمی من برای تیم‌ملی ایران بود. گلزنی من باعت افتخار من و خانواده‌ام شد. به نظرم آن گل بهترین گل دوران فوتبالی‌ام تا کنون است.

 

منبع خبر:

خبر فارسی

نظرات کاربران