• کد خبر : 271

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:بازیهای جام حذفی را به علت حضور تیمهای لیگ دسته یک و دو خاص می دانم.

به گزارش "گفتمان" علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی مقابل مس کرمان اظهار کرد: بازی جام حذفی فردا برگزار می شود همچنین به خاطر حضور تیم های لیگ یک و دو در جام حذفی ، این مسابقات را خاص می دانم.
فاصله بین دو بازی ما چهار روز بوده است. به درخواست ما این بازی دهم آبان برگزار خواهد شد زیرا می خواستیم با ملی پوشان بازی کنیم.متاسفانه با توجه به درگذشت پدر امید ابراهیمی و ضرب خوردگی وریا غفوری، نمی توانیم از آنها استفاده کنیم. شاید اگر بازی چند روز دیگر بود وضعیتمان بهتر هم می شد. در کل به امید عزیز تسلیت می گویم و امیدوارم وریا هم سریعتر بهبود پیدا کند.
 
وی درباره اینکه بیرانوند گفته بود منصوریان مرا نابود کرده است گفت:این مسئله زیاد عجیب نیست.بیرانوند 5،6 سال شاگردم بوده و نظرش قابل احترام است. ما مسائل کلی فوتبال را نگاه می کنیم. وی پسر خوبی است و نظرش را گفته و مشکل خاصی نیست.
 
سرمربی استقلال درباره اینکه بازیکنان این تیم در مسابقات موقعیت از دست می دهند،اظهار کرد: ما تنها یک راهکار داریم. یک مثال ساده می زنم. متنی را وقتی 20 بار تغییر دهید راحت تر می نویسید. این کار ما فقط با پیگیری و تلاش برطرف می شود. ما فقط باید با تمرین کردن مشکل را حل کنیم. بازیکن باید تمرکزش را روی دستورات کادر فنی قرار دهد. تلاش خود را در این 25 روز تعطیلات می کنیم. امروز به بازیکنان گفتم که شبیه سازی را انجام دهیم، بازیکن وقتی چند بازی گل نمی زند تحت فشار است. من از روند تاکتیکی تیم مان راضی هستم چون روند خوبی داریم. البته در بازی فولاد فکر می کنیم کمی سهل انگار بودیم.در 90 دقیقه ما پیروز هستیم، این را باید به بچه ها یاد بدهیم که هرچه بیشتر تمرکز کنیم در تیم بهتر عمل می کنیم.
 
وی درباره فحاشی در اهواز در بازی فولاد مقابل استقلال گفت: مسئولان کمیته انضباطی فقط شنبه ها به کمیته انضباطی  می آیند. 3000 پرونده وجود دارد که هنوز رسیدگی نشده است.من حسن زاده را دوست دارم، سعی می کنم چالش های مالی و انضباطی را به جای کمیته انضباطی به قوه قضاییه ببرم. بحث اهواز هم دیگر کسل کننده است ما هم گزارش تصویری و هم مکتوب داریم اما کمیته انضباطی با فحاشی برخورد نمی کند. این قضیه باید پارسال قبل از بازی با استقلال خوزستان می افتاد.
من به حسن زاده هم گفتم که به من فحش می دهند و گفت محرومشان می کنیم. اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و تیم استقلال اهواز محروم نشد. در بازی استقلال خوزستان پارسال فحش خوردم و باز هم این اتفاق افتاد. در پایان باید بگویم به کمیته انضباطی امیدی نیست. ساختار کادر فنی ما طوری است که می توانند خودشان کار را جلو ببرند. ما از کمیته انضباطی ناامید هستیم. 
 
منصوریان در پایان درباره اینکه تیمش فقط دو، سه دیدار در 10 هفته گل نخورده است ،خاطر نشان کرد: ما خط دفاع مستحکمی داریم. ما باید خیلی حرفه ای تر در جریان بازی قرار بگیریم. اگر در مسابقه گل می خوریم ایراد است و این نقیصه را باید در تمرین حل کنیم.

 

خبر فارسی

نظرات کاربران